Search Kappé Distribution is de groothandel, gespecialiseerd in duty free en travel retail activiteiten. Levering vindt plaats o.a. aan vliegvelden en crew-shops, militairen- en diplomatenshops, veerboten en luchtvaartmaatschappijen. www.kaDDe-int.com Postbus 3G65, 213G KB Hoofddorp, 020 4058400 JVtEEUS' Goed geregeld dus. Meeüs Als een van de grootste landelijke dienst verleners op het gebied van verzekerin gen, hypotheken en onroerend goed biedt Meeüs klanten een breed scala aan specialistische producten en diensten. De kracht van de ruim 2500 medewerkers en 125 vestigingen tellende organisatie schuilt in de combinatie van persoonlijke aandacht, specialistische kennis en onafhankelijke dienst verlening. Als grote speler kan Meeüs adequaat inspelen op nieuwe markt ontwikkelingen en technologieën en onder gunstige voorwaarden scherp inkopen. Onze vestigingen voorzien bovendien in kennis van de regio en persoonlijke aandacht voor de klant. □at maakt Meeüs tot een unieke speler in de markt. We durven dan ook zonder omwegen te stellen: Meeüs, goed geregeld dus! www.meeus.com Gelderlandplein 75E, 1082 LV Amsterdam, 020-3018686 onderzoeken, aankoopinspecties, de begeleiding van saneringen, advisering bij sloop, renovatie of nieuwbouw, het opstellen van procesbeheersingssystemen en het [multimediaal) opleiden van medewerkers zijn slechts enkele voorbeelden van de zaken die Search al jarenlang worden toevertrouwd. Wilt u weten wat Search voor u kan betekenen? Kijk op www.searchbv.nl of bel 0413-292982. TOMMY3HILFIGER Tommy Hilfiger Europa De ontwerpen van Tommy Hilfiger zijn het toppunt van Amerikaanse creativiteit en diversiteit. De kledingcollecties die over de hele wereld aftrek vinden, bestaan uit allerlei verschillende stijlen, van classic preppy tot modern zakelijk. Tommy Hilfiger's eerste collectie stamt uit 1985, sindsdien heeft hij het product aanbod en de distributie van het merk sterk uitgebreid met collecties voor Menswear Womenswear, Hilfiger Denim, Tailored, Sport [Ski, Swim, Golf en Fitness Training), Kids, Underwear, Footwear, Eyewear, Fragrance, Bags and Travel. Na de lancering van Tommy Hilfiger Europe in 1997 is het merk uitgegroeid tot een van de meest succesvolle "American Lifestyle Brands" op Pan Europees niveau, waarbij het Europese hoofdkantoor in Amsterdam gevestigd is. TH heeft in Nederland Free Standing Stores in Amsterdam, Rotterdam, Maastricht, □en Haag en Groningen. www.tommv.com Stadhouderskade 6, 1054 ES Amsterdam, 020-5899888 A Oger Fashion IirTP ^'e z'c'1 '<an v'nc'en m Amerikaanse gezegden als 'dress up' en 'never un- vderestimate the importance of your uniform' kan in Nederland het beste een bezoek brengen aan □ger. De winkels van Oger zijn ingericht als een soort heren sociëteit. Klanten krijgen een kopje koffie of glaasje wijn en het opbouwen van een persoonlijke relatie tussen klant en verkoop adviseur staat hoog in het vaandel. Oger doet dit op z'n Italiaans. Je koopt niet zomaar een pak, je ziel wordt bekleed. Naast de twee lijnen Oger Amsterdam [maatwerk) en Dressed for Succes [semi-handgemaakte pakken voor startende pak dragers) verkoopt Oger voornamelijk Italiaanse topmerken, zoals Borrelli, Etro, Corneliani en Zegna. Boven de winkel bevindt zich bovendien de 'Boardroom'; een exclusieve ruimte waar klanten op afspraak [ook buiten openingstijden) ontvangen worden om zich in alle rust en privacy te laten adviseren. Van tevoren wordt een selectie uit de collectie gemaakt, zodat wan neer de klant arriveert, alles al in zijn eigen maat klaar hangt. Maar niet alleen voor pakken gaan heren naar Oger. Hier vinden zij ook shirts, dassen, schoenen, casual kleding en accessoires zoals geuren en luxe schoenpoetsboxen. www.oaer.nl PC Hooftstraat 75-81, 1071 BP Amsterdam, 020-6768695 www.searchbv.nl Search De vier onafhankelijke bedrijven van Search ondersteunen hun opdracht gevers op de gebieden milieu, arbeids omstandigheden en kwaliteitszorg. Hierbij vormt het begrip duurzaamheid een integraal onderdeel van ieder project. Het dienstenpakket is breed. Milieukundige of arbotechnische -TROOSTWIJK Troostwijk Groep Troostwijk is toonaangevend op het gebied van waardebepalingen. De activi- vx teiten van de Troostwijk Groep behelzen bedrijfseconomische en verzekeringstaxaties, contra-experti ses, makelaardij in commercieel onroerend goed, vooropnamen en risico-inspecties. De diverse werkmaatschappijen werken zelfstandig, maar in geval van interdisciplinaire of grensover schrijdende opdrachten vindt concrete samenwerking plaats. Deze samenwerking biedt de mogelijkheid om zo klantgericht mogelijk te kunnen opereren. De kwaliteit van de diensten wordt mede hierdoor op peil gehouden en kan voortdurend worden geactualiseerd. Troostwijk dankt haar slagvaardigheid mede aan het uitgebreide wereldwijde kantorennetwerk dat opereert onder de naam ArcaLaudis. www.troostwiik.nl Anderlechtlaan 181, 1066 HM Amsterdam, 020-6666666 Unique 1 Logistics! Unique Logistics Unique Logistics is een internationaal expeditiebedrijf met 65 eigen kantoren over de gehele wereld verspreidt. Binnen de Benelux verzorgt Unique Logistics tal van logistieke activi teiten vanuit haar kantoren en distributiecentra in Hoofddorp/ Schiphol [hoofdkantoor), Rotterdam, Amsterdam, Maastricht, Brussel, Luik en Antwerpen. Dok AFC Vriendelijke Bedrijven behoren tot de relatiekring van Unique Logistics. De activiteiten behelzen internationale lucht -en zeevracht, warehousing, distri butie en oppervlaktevervoer door geheel Europa. www.uniaueloaistics.com Zandsteen 28-30, 2132 MR Hoofddorp, 020-6550010 AFC Seizoen 2Q04-2005 9

Persmappen | 2004 | | pagina 11