Wedstnijdpnogrannnna 1e helft seizoen 2001-2002
Commissie van Beroep
Kascommissie
Commissie Pers, Publiciteit eo Evenementen
Voorzitter
nen.nl
W.G.Ringe@hetnet.nl
020-6402750
Archiefcommissie
Voorzitter
Redaktie Schakel
Productie Schakel
Club statisticus
Wedstrijdtafel zaterdag
VUedtsrijdtafel zondag
Supportersclub "the Reds"
Pachter Sociëteit
R.H. van Dijk
Veldlaan 33
2111VLAerdenhout
023-5248924
info@bonnit.nl
F.J. Juch
Goeman Borgesiuslaan B
1181 XZ Amstelveen
020-6415902
f.c.juch@hetnet.nl
C.G. Jochems
Langswater 334
1GB9EC Amsterdam
020-6198243
H. Bijlsma
Zuiderakerweg 89
1069 ME Amsterdam
020-6194875
bijlsma@xs4all.nl
P. Roosenschoon
Wouwermanstraat 18
1071LZ Amsterdam
020-6733571
donnie@wxs.nl
G.W. Endel
v. Tuyl v. Seroosk. plein 34
1076 NB Amsterdam
020-6797376
W.F. de Boer
Traelstralaan 35
2104 VM Heemstede
023-5281970
J.M. Geusebroek
Groenhoven 324
1103 LH Amsterdam
020-6000272
j.mgeusebroek@planet.nl
C.C. de Valk
Amstellaan 23
2105 VD Heemstede
023-52824BO
MA v.d. Woude
Michelangelostraat 12
1077 CB Amsterdam
020-6623867
juvk@yahoo.com
H.G. Elias
Grevelingen 11
1423 DM Uithoorn
0297-563328
hanselias@wxs.nl
Mi. Koster
Rembrandtweg198A
1181 GZ Amstelveen
020-4417671
marcel.koster@mkosteren
W.G. Ringe
2eHelmersstraat109
1054 CG Amsterdam 020-6832081
F. ten Nijenhuis
Schweitzeriaan 53
1187 JB Amstelveen
basic.wear@worldonline.nl
W. Adriaansz
Cessr Franckstraat 1
1901 VJCastricum
0251-650948
w.adriaansz@zonnet.nl
H.A. de Wijs sr.
Keverberg 58
1082 BE Amsterdam
020-6442638
ha.dewijs@planet.nl
W.F. de Boer
Traelstralaan 35
2104 VM Heemstede
023-5281970
M.A. v.d. Woude
Michelangelostraat 12
1077 CB Amsterdam
020-6623867
juvk@yahoo.com
H.G. Elias
Grevelingen 11
1423 DM Uithoorn
0297-563328
hanselias@wxs.nl
Chr. Schroder
Hechtelstraat B6
1066 KL Amsterdam
020-6152751
chris.schroder@worldonline.nl
mevr. Y. Steeman
Jan Smitstraat 24""
1069 TB Amsterdam
020-6673431
ysteeman@hotmail.com
G.M. Versteeg
Nedersticht 241
1083 VT Amsterdam
020-6442571
T. Timmerman
Kringloop 173
1186 GW Amstelveen
020-6415637
the.reds@planet.nl
mevr. N. v.d. Meent
Cronenburg 30
1181 GN Amsterdam
020-6422283
AFC Zaterdag 1 2e Klasse B
01-09 AFC-DESTO
08-09 WVHEDW -AFC
15-09 Woudenberg - AFC
22-09 AFC - Valleivogels
29-09 Memo's -AFC
06-10 AFC-Roda'46
13-10 Vianen-AFC
20-10 bekerVinhaalwedstrijd
27-10 AFC-CSW
03-11 Swift - AFC
10-11 AFC - Candia'66
17-11 HBOK-AFC
24-11 bekerVinhaalwedstrijd
01-12 DESTO-AFC
08-12 AFC -WVHEDW
AFC Junioren Cl 2e Divisie A
08-09 Ajax C2- AFC C1
15-09 AFC C1 -IJsselmeervogels C1
22-09 Haarlem C1-AFC C1
29-09 AFC C1-Amstelveen C1
06-10 ZeeburgiaC1-AFCC1
13-10 NeerlandiaC1-AFCC1
20-10 bekerVinhaalwedstrijd
27-10 AFCC1-FortiusC1
03-11 VolendamC1-AFCC1
10-11 AFC C1 - Purmersteijn C1
17-11 ZouavenC1-AFCC1
24-11 bekerVinhaalwedstrijd
01-12 Hollandia C1-AFC C1
08-12 AFC C1-Ajax C2
AFC 1 Hoofdklasse A
AFC 2 Reserve Hoofdklasse A
02-09
AFC-AFC'34
09-09
Omniworld 2-AFC 2
09-09
Tonegido-AFC
16-09
AFC 2- DEM 2
16-09
AFC-Baronie
23-09
Argon 2- AFC 2
23-09
Kranenburg-AFC
30-09
Elinkwijk 2- AFC 2
30-09
AFC-Hollandia
07-10
AFC 2- KBV 2
07-10
Argon-AFC
14-10
DCG 2- AFC 2
14-10
AFC-Omniworld
21-10
bekerVinhaalwedstrijd
21-10
bekerVinhaalwedstrijd
28-10
AFC 2- ADO'20 2
28-10
Elinkwijk-AFC
04-11
DWS 2-AFC 2
04-11
AFC-KBV
11-11
AFC 2- AFC '34 2
11-11
Westlandia-AFC
18-11
Hilversum 2- AFC 2
18-11
AFC-SWSMC
25-11
bekerVinhaalwedstrijd
25-11
bekerVinhaalwedstrijd
02-12
Soest 2- AFC 2
02-11
AFC-Soest
09-12
AFC 2-Omniworld 2
09-12
ADO '20-AFC
AFC Junioren Al 2e divisie A
AFC Junioren B1 2e divisie A
08-09
Omniworld A1- AFC A1
08-09
DWSB1-AFCB1
15-09
AFC A1- Elinkwijk A1
15-09
Purmersteijn B1 - AFC B1
22-09
VolendamA1-AFCA1
22-09
AFC B1-Elinkwijk B1
29-09
AFC A1-Zeeburgia A1
29-09
Hollandia B1-AFC B1
06-10
DWSA1-AFCA1
06-10
AFCB1-DOVOB1
13-10
AFCA1-DWVA1
13-10
WZAB1-AFCB1
20-10
bekerVinhaalwedstrijd
20-10
bekerVinhaalwedstrijd
27-10
Hollandia A1- AFC A1
27-10
AFC B1-Haarlem B1
03-11
AFCA1-WGWA1
03-11
Stormvogels B1-AFCB1
10-11
DOVOA1-AFCA1
10-11
AFCB1-VolendamB1
17-11
AFCA1-Bameveld A1
17-11
Omniworld B1-AFCB1
24-11
bekerVinhaalwedstrijd
24-11
bekerVinhaalwedstrijd
01-12
DCGA1-AFCA1
01-12
Abcoude B1-AFCB1
08-12
AFC A1-Omniworld A1
08-12
AFCB1-DWSB1