de toekomst! Daar staan ze dan, de allerjongste trotsen en glories van AFC. Op iedere zaterdagmorgen komen 120 F'0' pupillen (al 5 en 6 jaar oud) uit in de 'Champions Leaque' en 'World-Cup', luide aangemoedigd door enthousiaste papa's, mama's, opa's en oma's. Het is iedere keer een voetbalfeest van jewelste. 22 Teams in de shirts van vermaarde clubs (Real Madrid, Manchester United, Barcelona, enz.) doen hun stinkende best, op zoek naar de bal, achter elkaar, door elkaar, maar vooral met elkaar. Voetbal op deze manier is het allerleukste wat er is. In het fraai gerenoveerde Olympisch Stadion werd op 24 en 26 augustus j.l. voor de eerste keer een topamateur- toernooi gespeeld tussen de eerste elftallen van DWS, Blauw Wit, DCG en AFC om de Marathon-beker. Onder grote belangstelling werd de mooie grasmat na jaren weer op passende wijze benut. De bedoeling is om dit toernooi ieder jaar te herhalen, om aldus op de heilige grond van het Olympisch Stadion, waar in het verleden zoveel grote successen werden behaald, het amateur voetbal in Amsterdam te stimuleren. De kanjers van onze E 1 speelden in deze historische omgeving een voorwedstrijd. Wij hopen deze pupillen over een jaar of twaalf in de opstelling van ons eerste te noteren. Nog mooier zou het zijn als zij voor AFC de Marathonbeker zouden winnen. geknield v.l.n.r.: Floris de Lugt, Bryan Inden, Tim van Hasselt, Rafael Stoffels staand v.l.n.r.: Roemer Weerkamp, David de Munnik, Allon Worms, Youri Bolsius

Persmappen | 2001 | | pagina 30