'Recreatievoetbal is het hart van de club' 'Het sierraad uan een huis zijn de urienden die er verkeren' Aan het woord is Ronald Koster (351, die dit seizoen is toegetreden tot het bestuur. Hij zal zich o.a. gaan bezighouden met het seni- orenuoetbal, waar hij als aanspreekpunt uoor de B- en C-commissie gaat fungeren. Geen geringe klus want de zondagafdeling (B- commissie) omuat de elftallen 4 t/m 13 en de zaterdagafdeling (C-commissie) de elftallen 1 t/m 8, tezamen 18 teams. Gelukkig kan Ronald, die op dit moment ook voorzitter is uan de tennisclub ATC, rekenen op de uitgebreide steun uan de betrokken commissies, die alle ouer ueel eruaring en 'power' beschikken. Hoe zie je het senioren recreatievoetbal? 'Ik voel mij zeer vereerd dat men mij gevraagd heeft voor het bestuur. De portefeuille recreatievoetbal vind ik zeer belang rijk, want je hebt het dan wel over het hart van de club. Het gaat in de kern om vriendschap, om op een plezierige manier samen te zijn. Dat spreekt mij erg aan. Ik heb lang in selec tieteams (vier jaar in het eerste van de Kon.HFC en daarna verschillende jaren bij AFC in zondag 3) gespeeld en dat vond ik beslist de moeite waard. Maar sinds ik door Ron van Doesburg voor zaterdag 5 werd benaderd heb ik de waarde van het recreatievoetbal leren kennen. Mijn vader is inmiddels 62 jaar en speelt nog altijd met heel veel plezier voor AFC's roemruchte veteranen! Dat is belangrijk voor hem en hij pro beert als het even kan aanwezig te zijn'. Heb je al bepaalde punten waar je je op korte termijn op gaat richten? 'Uiteraard zal ik goed luisteren naar wat de commissies vin den en van plan zijn. Maar ik vind het ook belangrijk te weten hoe de spelers van de betrokken teams tegen bepaalde zaken aankijken. Op korte termijn wil ik met de commissies overleg gen hoe we de teams het beste kunnen benaderen. Belangrijk is ook de vraag hoe je de leden betrekt bij het clubleven. Ik vind het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi tijdens de winterstop en het leidersdiner aan het slot van het seizoen in deze goede voorbeelden. En natuurlijk zullen we er voor moeten zorgen dat ook de overgang van de jeugd naar de recreatieve teams zo goed mogelijk verloopt. Juist aan dit punt wil ik in de komende tijd veel aandacht besteden en het bestuur via de technische commissie informeren'. van boven naar beneden: Michael Gosler, Benno Honsdrecbt, Frans Jüch, Erik Hoegee, Sebo Woldringh, Ronald Koster, Roy van Dijk

Persmappen | 2001 | | pagina 24