PERSMAP De A 1 1997-1998: landelijke tweede divisie A De B 1 1997-1998: landelijke tweede divisie A De A 1 is dit seizoen in de vertrouwde handen van trainer-coach Dirk Spits en teamleider Cees Jo chems. Al twee keer eerder had dit duo de A 1 onder z'n hoede. Voor Cees wordt dit het dertiende jaar dat hij de A 1 leidt, een prestatie van jewelste. Aan hem de vraag wat hij van de huidige A 1-selectie vindt. "Het is een leuke, lekker voetballende groep. De resultaten in de oefencampagne zijn goed, on danks het feit dat het een vrij jonge selectie is. Mogelijk kunnen we mee doen om de eerste plaats. Belangrijkste concurrenten lijken op papier UVS, Vreeswijk en Volendam". Teamleider van de B 1 dit seizoen is Lex Koekoek, die bij verschillende jeugdteams van AFC al als leider optrad. Trainer-coach is Michael Aarts, afgelopen seizoen nog trainer van de C 1Aan Michael, die na een tweejarige stage bij Ajax en K.H.F.C. 3 jaar geleden bij AFC belandde, de vraag hoe hij de kansen van de B 1 inschat: "Het zal beslist geen makkelijk seizoen worden. De B 1-selectie is door het grote aantal eerstejaars aan de lichte kant. De overgang van C naar B is fysiek gezien vaak nogal groot. Anderzijds schuilt er behoorlijk wat talent in deze selectie en dat geeft vertrouwen in een goede afloop". SEIZOEN '97-'98 bovenste rij v.l.n.r.: Jair Junge, Guiliano Viereck, Bart v.d. Bergh, Erroll Jaliens, Rogier de Boer, George Vas middelste rij v.l.n.r.: Bart Loef, Liam Westerveld, Wensley Tiendalli, Nobu Ikari, Bas Visser, Gregory Foe Aman, Nana Osei Tutu, Dennis v. Lammeren voorste rij v.l.n.r.: Renaldo Sion, Michael Koppen, Cees Jochems (leider), Dirk Spits (trainer/coach), Ivan Sion, Stefan Sander bovenste rij v.l.n.r.: Pierre Tosch, Fabian Sikkema, Floris v.d. Wiele, Michael Parson, Gideon Coronel middelste rij v.l.n.r.: Jordi Prud'homme, Hiroki Abe, Patrick Prasing, Michael Aarts (trainer/coach), Eyal v.d. Hart, Quincy Berkleef, Mathijs Visser voorste rij v.l.n.r.: Eric Onsia, Lex Koekoek (leider), Sjane Arana Basantes, Stanley van Loggem (B-commissaris), Jaïr Koekoek niet op foto: Thijs Out, Robin ten Have en Maarten Verschoor 14

Persmappen | 1997 | | pagina 16