ftiwiiuui PERSMAP De A1 1996/1997 - landelijke competitie eerste divisie De B1 1996/1997 - landelijke competitie tweede divisie SEIZOEN 1996/1997 Bovenste rij v.l.n.r.: Jeroen Bakker, Arno Tijssen, Mathijs van Beest, Martijn Verbrugge, Stefan Barendse, Oscar Keuter. Middelste rij v.l.n.r.: Dennis Husers, Jesse Schoevaarts, Nino Ockhuijsen, Roy van Rossum, Barry Dietz, Dave Heuvel, Hans Schakel. Zittend v.l.n.r.: CeesJochems (elftalleider), Ivan Sion, Wensley Tiendalli, Roy de Vogel, Ben Opoku, Mischa van de Oude- weetering, Pim van de Meent (trainer/coach). DeA1 staat dit jaar weer onder de technische leiding van Pim van de Meent, die ook het tweede zondag team onder zijn hoede heeft. Voor de doorstroming een belangrijk gegeven. De A1 kent veel nieuwe ge zichten, jonge spelers van 'buitenaf' die op het hoge niveau van de landelijke eerste divisie willen laten zien wat ze waard zijn. De laatste jaren heeft de A1 zich steedsop het nippertje weten te handhaven. Met veel tweede jaars is een wat meer comfortabele positie denkbaar. Een iets minder bloedstollend sei zoen is met name Cees Jochems, voor het 12e jaar teamleider, van harte gegund. Bovenste rij v.l.n.r.: Ruben Caradonna, Gregory Foe A Man, Thijs Out, Bob Uitermarkt, Achmed Dag. Middelste rij v.l.n.r: Ejal van der Hart, Jason van Gastel, Stefan Sander, Michael Hofman, Bart Loef, Jacob Buitenkant, Mi- chiel Huisman, Marlon Putter, OmarSakouli. Onderste rij v.l.n.r.: Liam Westerveld, Jaïr Koekoek, Lex Koekoek (teamleider), Dirk Spits (trainer/coach), Stanley van Log- gem (B-commissie), Shane Arana Barantes, Mike Koppen. De B1 komt ook dit seizoen op zaterdag uit in de landelijke tweede divisie. Vorig seizoen leek dit niveau lange tijd te hoog gegrepen, maar een mooie eindsprint bewees het tegendeel. Trainer-coach Dirk Spits kan beschikken over een brede, technisch vaardige selectie, die naar verwachting goed mee zal draaien. Omdat Spits op de zondag ook de B2 onder zijn hoede heeft is een goede aansluiting tussen beide teams gewaarborgd. Dit effect wordt nog versterkt omdat Lex Koekoek zowel bij de B1 als B2 als teamleider optreedt. 17

Persmappen | 1996 | | pagina 19