De stand van zaken Het bestuur van de Amsterdamsche Football Club is voor het seizoen 1994-1995 uitgebreid met 2 leden, t.w. Bob Neseker (57) en Amel Vroege (43). Deze uitbreiding werd noodzakelijk geacht door het vele werk dat het komend jaar op bestuur en commissies zal afkomenmede veroorzaakt door het aankomend 100-jarig bestaan .Inde onderscheidende commissies (zie pagina 24) zijn in dit historische seizoen nauwelijks veranderingen te constateren. Ten aanzien van de technische leiding is de situatie voor het komend seizoen als volgt: Pim van de Meent werd benoemd tot hoofdtrainer, verantwoordelijk voor de training en begelei ding van het eerste en tweede elftal en daarnaast zal hij de coördinatie van alle 10 overige trainers gaan verzorgen. Voor een totaal overzicht over de technische organisatie wordt U verwezen naar pagina 9. In de begeleiding rond het eerste elftal van AFC zal Ko Grosze-Nipper, na zijn fantastische ervaring bij het Nederlands elftal tijdens het WK in Amerika, de draad weer oppikken als mas seur/verzorger en wel voor het 16de achtereenvolgende seizoen! Daarnaast blijven fysiotherapeut Wim Crouwel en Jeroen Kolenberger (fysiotherapeut A-1 junioren) eveneens hun werk voor de AFC continueren. Clubarts Bas Rachman heeft zijn artsenpraktijk beëindigd. Hij zal zijn werkzaamheden voor AFC echter blijven voortzetten, met dien verstande dat wanneer hij niet beschikbaar kan zijn Dr. Jim van Rompu (oud clubarts van o.a. AZ'67) bereid is gevonden hem te vervangen. Henk Bijlsma zal opnieuw als elftalleider van de vlaggedragers fungeren, terwijl oud-eerste elftal speler Jaap Draisma nieuw benoemd is tot elftalleider van het tweede en Jurgen Seunke van het vierde elftal. En dan de spelersgroep! Zeer verheugd kunnen wij constateren dat in tegenstelling tot de algemene tendens in het amateurvoetbal, dat ieder jaar zeer veel spelers van de ene naar de andere club verkassen, de selektie van AFC praktisch volledig intact is gebleven. Heini Otto zette een definitieve punt achter zijn lange loopbaan en is jeugdtrainer geworden bij AJAX en Remco Worst keerde na een verblijf van één jaar weer terug naar zijn oude club. Doelman Marco Korff verliet met pijn in zijn hart AFC, maar zijn gezonde ambitie om te kee pen in een eerste elftal in combinatie met zijn ontegenzeggelijke kwaliteiten deden hem besluiten de overstap te maken naar DCG. AFC wenst hen veel sukses! Als nieuwelingen verwelkomen wij van harte de Amstelveners Ashwin de Bruin (22) en Pascal Kouwenhoven (23) van DWV en Frank Keijzer (30) van het gedegradeerde Aalsmeer. Tevens zijn vanuit de eigen jeugd doorgestroomd Erwin Smit (22) en Jermaine Poupon (19). Wij hopen dat ze zich allen snel binnen het sportieve keurkorps van AFC thuis zullen voelen. Daarnaast bestaat het tweede elftal voor een zeer groot gedeelte uit jonge spelers afkomstig uit de eigen jeugd, waarvan wij hopen dat zij het komend seizoen zullen bewijzen de laatste grote stap naar de hoofdklasse in de nabije toekomst te kunnen maken. Voor de uitgebreide en gebruikelijke spelers-enquête van de A-selektie wordt U verwezen naar pagina's 18 t/m 21

Persmappen | 1994 | | pagina 5