sociale begeleiding, de persoonlijke belangstelling voor de speler als individu. Als er proble men zijn van welke aard dan ook, dan worden die besproken en zo mogelijk opgelost." Gaat hem dat veel tijd kosten, zoals Van de Meent reeds vaststelde? "Inderdaad is de taak als elftalleider omvangrijker dan ik had verwacht. Ik ben namelijk ook voorzitter van de tennisclub ATC. Zowel daarvoor als voor de aanstelling als leider van het eerste elftal heeft Kees Gehring de schuld; in beide gevallen heeft hij me overgehaald...." Tim Timmerman is wat men zou kunnen noemen een 'AFC-dier'. Zijn wieg stond veertig jaar geleden letterlijk in het toenmalige clubhuis op de Wandelweg. Hij speelde jarenlang in jeugdselecties, werd kampioen met het derde elftal en bracht het tot wisselspeler bij het eerste. Timmerman is in het dagelijks leven operation manager bij een scheepvaartmaat schappij en de club mag zich gelukkig prijzen dat hij thans zijn organisatorische kwaliteiten ter beschikking wil stellen als leider van het hoogste elftal. "Een moeilijke, maar eervolle taak, waarbij zowel Van de Meent als ik veel steun ondervinden van de elftalcommissie A." Voorrecht Fred Laarhoven, de nieuwe voorzitter van deze commissie, acht het een voorrecht als zoda nig te mogen functioneren. Als voormalig leider van het tweede elftal kan hij bogen op be langrijke successen: tweemaal werd hij in de hoogste reserveklasse afdelingskampioen en éénmaal zelfs behaalde het team de nationale titel. Laarhoven: "Uit dat sterke team trof ik een aantal spelers in de groep, waaruit nu de spelers van het eerste elftal gekozen worden, zoals De Bruyn, Verburg, Troost en Wadi. Dat moet dus eigenlijk ook de spelers van het hui dige tweede elftal stimuleren. We hebben op dit moment een sterke eerste elftalselectie en we zullen het zeker weer ver kunnen brengen". Dat is ook de mening van de secretaris van de A commissie, good old Henk van der Jagt, die ookal weer jarenlang zijn sporen binnen de vereniging verdient. "Nu we een afgeronde Ase- lectie van zestien man hebben is een doorzichtiger situatie ontstaan. Ik ben ook blij met het concept dat Pim toepast: snel en direkt spelen en vooral de nodige creativiteit aan de dag leggen. Volgens mij gaan we dit seizoen goed scoren." De trainersstaf van AFC voor het seizoen 1990 -1991. V.l.n.r.: Martin Verburg, Jesus Esteban, Dirk Spits, Pim van de Meent, Piet Ouderland, Dick Bakker en Jan Verhagen. Voor hun taakverdeling zie pagina 11

Persmappen | 1990 | | pagina 6