AFC-bestuur 1990- 1991 Marcel Koster, commissaris algemene zaken, werd lid van AFC in 1946.- Hij spant als bestuurslid in anciëniteit de kroon: dit wordt zijn 21 e jaar in successie. Koster is nog altijd ak- tief speler van het twaalfde en daarnaast wat hij zelf noemt 'een aardige tennisser'Dat mag een understatement heten: als A-speler vergaarde hij een nauwelijks meer te tellen aantal kampioenstitels. Tijdens zijn tweejarig verblijf in Zwitserland kwam hij uit in de selectieteams van Xamax (Neuchatel) en Servette (Genève). Hij is een hardwerkend zakenman, die naar eigen zeggen 'met beide benen op de grond blijft'. Ger van Caspel, tweede secretaris, is 33 jaar AFC-er. Hij begon als 13-jarige en bracht het bij de senioren niet verder dan het zevende. Drie jaar geleden stopte hij als aktief voetballer. Als functionaris heeft Van Caspel eveneens een lange staat van dienst; hij gaat zijn tiende jaar in als bestuurslid en was daarvoor zeven jaar lid van de B-commissie. In het dagelijks le ven is hij automatiseringsmanager bij de Bankgirocentrale, een functie die hem naast het werk voor AFC zozeer in beslag neemt dat er nauwelijks tijd overblijft voor andere zaken. Tenslotte de samenstellers van deze persmap: Kees Gehring, begint aan zijn zesde jaar als vice-voorzitter. Voordien was hij twee jaar lei der van het eerste elftal, van welke selectie hij daarvoor zestien seizoenen deel uitmaakte. Gehring, die 26 jaar geleden overkwam van de voetbalvereniging Swift, beheert de porte feuilles technische zaken en AFC-vriendelijke-bedrijven. Gerard Trebert tenslotte, is commissaris pers en publiciteit; het komend seizoen wordt zijn vijfde in het bestuur, terwijl hij voor die tijd 15 jaar zitting had in de commissie pers en publici teit. Hij maakte met AFC kennis toen hij als chef Sport van de Tros televisie een documentai re samenstelde ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de club in 1970, vanaf welk mo ment AFC een belangrijke plaats in zijn leven, en dat van zijn vrouw Ineke, al jarenlang de vaste omroepster in de radiokamer bij thuiswedstrijden van het 1e elftal, heeft ingenomen. Zie daar de leden die de AFC in haar 96e levensjaar zullen leiden, gesteund door een grote groep commissieleden, trainers, leiders en andere functionarissen. Zittend v.l.n.r.: Kees Gehring, Johan de Bie, Rein Akkerman en Dick van der Klaauw. Staand v.l.n.r.: Ge'rard Trebert, Ger van Caspel, Machiel van der Woude, Marcel Koster en Edwin Geluk.

Persmappen | 1990 | | pagina 11