AFC-vriendelijke bedrijven Tijdens het seizoen 1985-1986 ontwikkelde zich binnen het AFC bestuur een plan om te trachten het bedrijfsleven bij onze vereniging te betrekken, om op die manier de financiële basis van de AFC te verbeteren. Uit deze plannen ontstond in het seizoen 1986-1987 een samenwerking met de zogenaam de 'AFC-vriendelijke bedrijven'; Nu, drie jaar later, is gebleken uit de vele reacties die wij krijgen, zowel van binnen als van buiten de vereniging, hoe uniek deze samenwerking is voor een club uit het amateurvoetbal. Immers, AFC geniet 'sponsoring' uit het bedrijfsleven, maar is er nog altijd in geslaagd, en dit als enige club uit de hoofdklasse, zonder shirtreclame te spelen. Voor het seizoen 1989-1990 zijn enige mutaties te constateren. Bij de start in 1986 werden met de betrokken bedrijven 3-jaars contracten afgesloten. Nu na drie jaar hebben vier bedrijven te kennen gegeven de samenwerking te willen beëindi gen, te weten Northern Telecom Data Systems, Agrihama, Patron-Van der Veer B.V. en Ford V.A.B. Het bestuur is deze bedrijven uiterst erkentelijk voor de ontvangen steun in de afgelopen ja ren en wenst hen alle succes in de toekomst. Het verheugt het bestuur ten zeerste te kunnen melden dat het inmiddels met een aantal ge renommeerde bedrijven een overeenkomst heeft kunnen sluiten om de opengevallen plaat sen in te nemen, te weten K.P.M.G. Klynveld een toonaangevende organisatie op het gebied van accountancy RIVA de overbekende Opel-dealer in Amsterdam N.C.M. de grootste kredietverzekeringsmaatschappij van Nederland Voor het seizoen 1989 -1990 bestaat de groep van AFC-vriendelijke bedrijven derhalve uit: Olivetti Nederland B.V. schrijfmachines en automatiseringssystemen Interleasing Nederland B.V. de grootste 'autolease'-maatschappij van Europa Hiensch Engineering B.V. grote klimaatinstallaties-projekten onderconstructie in geheel Europa WisaB.V. verwerker van hoogwaardige kunststoffen voor industrieel en huishoudelijk gebruik en specialist in de waterbeheersing Cruyff Sports toonaangevend merk op de sportkledingmarkt Polak Roodhart Uylings vooraanstaande makelaardij in assurantiën, bemiddelaar in hypotheken en financieringen SEIZOEN 1989-1990

Persmappen | 1989 | | pagina 7