iüttmij de selecties van de C en D junioren gaat trainen. Verder is er de aimabele Jan Verhagen, die zo'n belangrijke rol elk jaar speelt bij de organisatie en uitvoering van de jeugddagen (herfst- driedaagsen!) en bewezen heeft uitstekend met de jongsten te kunnen omgaan. Verhagen zal zich bezighouden met de training van de E en F selecties. Tenslotte is er Dick Bakker. Hij hoort langzamerhand bij het AFC meubilair en het bestuur en de technische leiding prijzen zich gelukkig met het feit, dat hij zich als algemeen assistent zal belasten met de zorg voor de zeer belangrijke groep van recreatievoetballers binnen de vereniging, alsmede de niet- geselecteerde junioren. Over meubilair gesproken: wat te denken van een andere oude, zéér getrouwe: Ko Grosze Nipper. Hij begint aan zijn elfde seizoen als verzorger van de selectie en dat een dergelijke functie binnen een vereniging als AFC geen sinecure betekent mag duidellijk zijn als men weet dat hij bij zijn verantwoordelijke arbeid regelmatig weet op de vingers te worden geke ken door een aantal uitermate prominente deskundige clubgenoten. In dat verband mogen worden genoemd: Pim van Dord, fysiotherapeut in dienst van Ajax, Wim Crouwel, voormalig fysiotherapeut van de FC Amsterdam, Reinier van Dantzig, be kend hoofdstedelijk fysiotherapeut en tenslotte en de redaktie feliciteert hem daarmee van ganser harte Rob Ouderland, die binnenkort zal worden benoemd tot fysiotherapeut van het Nederlands elftal! Spelersgroep Zoals elk jaar is ook de spelersgroep aan mutaties onderhevigWeinig spelers u it de selectie van vorig jaar hebben voor het komende seizoen afgehaakt. Edwin Ludwigen Dik Koenen, die jarenlang een prominente rol hebben vervuld bij de vlag gendragers, gaan hun carrière binnen de club afbouwen in het vijfde elftal. Philip uit den Boogaard keert terug naar Ajax en Theo van Seggelen wordt de nieuwe leider van het eerste elftal (zie ook elders in dit nummer). Op het oude AFC-nest keren terug Orlando Patrick van Neerlandia, Tycho Sulsters van N FC en Lloyd Headley van EDO! Verheugend is de komst van een aantal versterkingen van elders. Hun namen: Dave Markus (Blauw Wit), René Plantinga (DCG) en Patrick Steenkist (Koninklijke HFC). Daarnaast zijn aan de A/B selectie toegevoegd Derk Grot, Marcel Boonstra, Danny den Ouden, Frank Mul der en Peter Ruyfrok. Uit het succesvolle A juniorenteam is opgenomen in de A/B selectie Cees van Oevelen, ter wijl jongens als Ralph Tier, Edwin Oostenbrink, Maxim Rettich en anderen, waarvan de tech nische leiding hoopt dat zij later via de 'kweekvijver' kunnen worden klaargestoomd voor het wat men zou kunnen noemen 'grote werk' in het 3e elftal gaan beginnen. Alles bijeen kan worden vastgesteld, dat er sprake is van een omvangrijke A/B selectie, in to taal voor het komende seizoen een groep van zo'n 32 man. Ergo: het wordt dringen geblazen. Bestuur en technische leiding hebben alle vertrouwen in een succesvol seizoen. Successen, die aan het komende jubileumjaar extra glans en di mensie mogen verlenen! SEIZOEN 1989-1990

Persmappen | 1989 | | pagina 6