1986/1987 Patron - van der Veer B.V. Cruyff Sports AFC vriendelijke bedrijven fsmsm Dë V.A.B, exploiteert tevens een van Europa's grootste Texaco city-benzinever- kooppunten en mag zich voorts hofleverancier noemen van de grootste autoverhuur en leasemaatschappijen. Een klein maar hardwerkend en enthousiast team heeft de technische handels maatschappij Van der Veer B.V. doen uitgroeien tot een van de grootste bedrijven op haar terrein. Dat terrein is breed en veelomvattend. Onder het (beschermde) handelsmerk Patron worden in binnen- en buitenland door het Amstelveense bedrijf zaken gedaan op technisch gebied in de ruimste zin van het woord, variërend van keukeninbouwapparatuur tot verlichting en ventilatietechniek. Van der Veer B.V. mag zich na vijftien jaar een van de grootste toeleveringsbedrijven noemen van de doe-het-zelf-markt. De Patron-apparatuur is terug te vinden bij alle doe-het-zelf-bouwmarkten van ons land en er is alle reden om vast te stellen, dat de technische handelsmaatschappij Van der Veer B.V. zich een sterke, niet meer weg te denken positie heeft weten te verwerven. Cruyff Sports, dat sinds 1980 bestaat, begint zo langzamerhand een zeer toonaan gevende rol te vertolken op de sportkledingmarkt. De naam Cruyff staat op zichzelf al garant voor topkwaliteit en als die dan nog wordt gekoppeld aan een bedrijf als Eurofashions kan er weinig misgaan. Eurofashions immers beweegt zich aldecennia lang in de top van de dames, kinder en herenmode met merken als Arrow, McGregor, Equipe, Ciao, King Shirts, Ralph Lauren, Di Maggio en Ellesse. Toen Eurofashions besloot om zelf een sportkledinglijn te gaan ontwikkelen, werd al snel de naam Cruyff als de beste gevonden. Tesamen met Johan, die volgens een onderzoek van Warner Bros door maar liefst 2 miljard mensen wordt gekend, zocht men naar een modus om op de overvolle sportkledingmarkt een eigen identiteit te creëren. A.F.C, speelt nu al weer een aantal jaren op en in Cruyff Sports en gezien de reacties van de spelers tot uiterste tevredenheid. Ook de teams van Cambuur, Helmond Sport, V.V.V., Den Haag en diverse amateur- en zaalvoetbalverenigingen zien er uitstekend uit. Nieuw zijn 4 types voetbalschoenen: de Van Basten Super, de Van 't Schip-schoen en de "Remco" completeren de reeds bestaande modellen, terwijl voor de jeugd de Van Basten-junior een absolute must is. Cruyff Sports: meer dan alleen maareen naam!!! Adressen: Northern Telecom Data Systems Interleasing Nederland B.V. Olivetti Nederland B.V. Hiensch Engineering B.V. Datex Holding N.V. Wisa B.V. Ford V.A.B. Patron- van der Veer B.V. Cruyff Sports Daalmeerstraat4 van Marwijk Kooistraat 1 Postbus 11172 Charl. v. Montpensierlaan 65 Hohehilweg 5 Postbus 2194 Joan Muskenweg 14/16 Bouwerij 100 Kon. Wilhelminaplein 13 2131 HC Hoofddorp 1096 BR Amsterdam 2301 ED Leiden 1181 RP Amstelveen 1101 CA Amsterdam 6802 CD Arnhem 1096 CJ Amsterdam 1185 XX Amstelveen 1054 CT Amsterdam

Persmappen | 1986 | | pagina 8