isMMSHJ 1986/1987 Olivetti Nederland B.V. Speels en toch functioneel. Dat zijn twee begrippen die op zich heel goed bij voetbal passen. Soms worden deze begrippen ook genoemd als het gaat om Olivetti. Al heel lang staat een mooie, maar vooral ook functionele vormgeving bij Olivetti hoog in het vaandel. Zeker even hoog staat het aanbieden van complete oplossingen op het gebied van automatisering in dat vaandel. Olivetti, van huis bekend als leverancier van schrijfmachines, is de laatste paar jaar vooral ook een veel gehoorde naam op het gebied van professionele Personal Computers. Maar dat is niet alles. Want, hoewel tot nu toe minder bekend, behoren ook complete systemen onder meer op basis van sterke minicomputers, tot het leveringsprogramma. En natuurlijk gaat het daarbij niet alleen om apparatuur, maar vooral ook om programmatuur, service, opleiding, ondersteuning en het beschikbaar hebben van een scala aan verbruiksgoederen die nodig zijn bij het gebruiken van automatiseringssystemen. Olivetti is vertegenwoordigd in 120 landen en telt wereldwijd bijna 50.000 mede werkers. Rond 350 daarvan werken in de vijf vestigingen die Olivetti in Nederland heeft. De omzet was in 1985 wereldwijd meer dan tien miljard gulden. Een nieuw voetbalseizoen is een veeleisend punt van vertrek, waarbij strategie en kennis van de concurrent van belang zijn. Voetbal is een spel, maar stelt ook eisen aan de spelers. Olivetti Nederland wenst A.F.C, alle succes in het nieuwe seizoen. Eerste worden is bij voetbal wel, maar in de automatisering niet altijd nodig, dat blijkt uit de successen van Olivetti met haar tweede plaats op de Europese en Nederlandse ranglijsten van leveranciers. Hiensch Engineering B.V. Hiensch levert aan opdrachtgevers perfekte klimaatinstallaties. De installaties welke Hiensch ontwerpt, worden met een Hiensch garantie-cerfitikaat opgeleverd. De in dit certificaat vermelde garanties worden nergens anders geëvenaard, daar het geven van zulke garanties t.b.v. een klimaatinstallatie grote risico's met zich meebrengt indien men de benodigde vakbekwaamheid niet voor 100% bezit. Hiensch heeft thans in geheel Europa grote projekten onder constructie zoals in Amsterdam, Rotterdam, Stockholm, Parijs, Zurich en Monaco. Hiensch Engineering AB in Stockholm heeft in Zweden totaal 170.000 m2 kantoor en 350 luxe appartementen onder constructie. Hiensch Engineering AG in Zurich heeft thans het stedelijk museum in Zurich en een 12.000 m2 kantoor- en luxe apartementprojekt in Monaco in opdracht. Hiensch Engineering B.V. in Amstelveen heeft in Nederland o.a. de volgende grote projekten in uitvoering: Renovatie Hilton Amsterdam, complete verbouwing van het 35.000 m2 N.M.B, kantoor in Buitenveldert, de nieuwbouw van het 10.000 m2 politiebureau in Almere en het 18.000 m2 omvattende Blauwhoed Maasboulevard- projekt in Rotterdam. Hiensch realiseert niet alleen grote projekten, maar ook kleine projekten, bijvoorbeeld Max Mara in Rotterdam en Den Haag (beide ongeveer 200 m2). Naast het ontwerpen, begeleiden en op tumkey-basis werken, levert HIENSCH ook perfekte service met de HIENSCH SERVICE COMPANY B.V., welke all-round service levert aan zeer eenvoudige, maar ook zeer complexe gebouwen en industriële installaties, zoals boorplatforms in de Noordzee. Datex Holding N.V. Nieuwe ontwikkelingen in de automatisering volgen elkaar in hoog tempo op. Zowel op het terrein van hardware als software. De specifieke problematiek van de grote opdrachtgever maakt het zoeken naar nieuwe wegen noodzakelijk. Deze nieuwe ontwikkelingen vormen het uitgangspunt voor Datex. Grote ondernemingen eisen maatwerk. Geavanceerd maatwerk dat Datex voor haar

Persmappen | 1986 | | pagina 6