lj:i:M!r.lJ 1986/1987 Mutaties Welke mutaties hebben er plaatsgevonden in de A/B selektie van AFC voor het seizoen 1986-1987. Rob Fafiani keerde terug naar zijn oude club Rood Wit A, Eef Heijt besloot het wat rustiger aan te gaan doen in en bij Muiderberg en Tycho Sulsters en Pol Houtkamp verruilden de A voor een N. Daartegenover staat de komst van Rob Collewijn van Haarlem, Jos Blank van AZS, John Bounouvrie en Mick Wadi van Ajax, Michel de Bruyn en Michel Troost van Telstar, Bernardo Brink van RKAVIC en Jacco Ypma uit de eigen kweek. Wij heten alle nieuwkomers van harte welkom en wensen hen veel succes en plezier binnen de AFC! A.F.C.- vriendelijke bedrijven Nothern Telecom Data Systems In 1882 werd de grondslag gelegd voorde huidige Northern Telecom organisatie door de oprichting van Bell Telephone Company of Canada. Sindsdien heeft Northern Telecom zich ontwikkeld tot de grootste leverancier van volledig digitale com municatie-systemen. Northern Telecom is de één na grootste ontwerper en fabrikant van telecommmunicatiesystemen in Noord-Amerika en vierde in de wereld. De onderneming levert apparatuur en service in meer dan 90 landen via een organisatie van ruim 47.000 medewerkers. Northern Telecom Data Systems is een Europese dochtervan Northern Telecom Ltd. en houdt zich vooral bezig met het ontwikkelen, fabriceren en op de markt brengen van geïntegreerde computersystemen voor het kantoor. Het hoofdkantoor in Nederland bevindt zich in Hoofddorp. Daar zijn de F A afdeling, de sales- en marketing-organisatie, het klanten-opleidingscentrum en de technische en softwarespecialisten gehuisvest. Er bestaat een nauwe samenwerking met de Belgische vestiging en er kan dan ook gesproken worden van een Benelux-organsiatie. Daarnaast zijn er in Nederland nog vier regionale servicecentra. De klantenkring van Northern Telecom Data Systems bestaat uit gerenommeerde grote computergebruikers, zowel bij de overheid als het particuliere bedrijfsleven. Interleasing Nederland B.V. Interleasing is de grootste leasemaatschappij van Europa. Het bedrijf is niet merk- gebonden. Het servicepakket is veelomvattend; Interleasing "doet" ook aan bestel- en lichte vrachtwagens, motorfietsen en dagverhuur van auto's. Een leasevorm waarbij Interleasing wel de aankoop van het wagenpark verricht, maar niet de investering pleegt is fleetmanagement. Dit is gebaseerd op een leasepakket waarin gebruik wordt gemaakt van minimaal één Interleasing service. Een voor de cliënt tijdbesparende service is Tankcredit, waarbij Interleasing alle beslommeringen van de administratie van brandstoflasten en kilometerregistratie voor haar rekening neemt. De speciale creditcard maakt het tanken mogelijk bij meer dan 1500 tankstations. Als grootste Europese bedrijf op haar terrein biedt Interleasing buiten Nederland omvangrijke service in tien landen in Europa, waaronder Engeland, Frankrijk, en de Westduitse bondsrepulbiek.

Persmappen | 1986 | | pagina 5