JjHiWSHJ 1986/1987 Alweer een nieuw seizoen Voor de vierde achtereenvolgende keer verschijnt aan het begin van het voetbal seizoen de "persmap" van onze vereniging, waarin wij hebben getracht een beeld te schetsen van de thans 91-jarige Amsterdamsche Football Club, zoals die zich in het nieuwe voetbaljaar presenteert. Was het in de vorige uitgaven zo, dat de "persmap" in eerste instantie en in hoofdzaak bedoeld was als informatiebron voor de media, deze keer richten wij onsC naast deze media tot een bredere groep van naar wij hopen belangstellende lezers. Organisatorisch en sportief hebben zich binnen de A.F.C, enige veranderingen voltrokken, waarvan wij elders in dit nummer melding maken. Een van de meest belangwekkende ontwikkelingen in dit verband is de samenwerking, die tot stand is gekomen tussen de vereniging en een negental zogenaamde "A.F.C.- vriendelijke bedrijven", die bereid zijn gevonden een uiterst noodzakelijke bredere financiële basis te verschaffen. Voor een profielschets van deze bedrijven zijn vanzelfsprekend enige pagina's van dit nummer ingeruimd. Evenals voorgaande jaren in deze "persmap" uitgebreid aandacht aan de selectie van A.F.C, voor het komend jaar en de gang van zaken daaromheen, maar daarnaast een bloemlezing verzorgd door een aantal A.F.C.-ers, die ieder op hun terrein aktief zijn binnen de vereniging. Tenslotte een "analyse" van A.F.C.-er Jack van Gelder over de oudste voetbalclub van Amsterdam, de ranglijst aller tijden, het programma van de eerste helft van het seizoen, "Wie, wat, waar bij A.F.C." enz., enz. A.F.C, rekent weer op een plezierig contact met de vertegenwoordigers van kranten, radio en televisie. Het is bestuur en commissies een eer en een genoegen hen en alle anderen, die van hun belangstelling blijk geven, op ons sportpark "Goed Genoeg" te ontvangen. Colophon Medewerkers: Jack van Gelder Chris Schröder HenkSteinvoorte Fotografie: Jan Otsen Design Lay-out: Lex Rimini Redactie: GerardTrebert Produktie: Kees Gehring Druk: De Ram - Amstelveen GERARDTREBERT Commissaris Pers en Publiciteit

Persmappen | 1986 | | pagina 4