PERSMaP
fö
WEDSTRIJDPROGRAMMA HOOFDKLASSE A (1984 - 1985)
cvv
DE HOOFDKLASSE IN ÉÉN OOGOPSLAG
1
9 september
DHC
Elinkwijk
Spartaan '20
Wilhelmus
Blauw Wit
RCH
DWV
Stormvogels -
EDO
AFC
VUC
AFC '34
Unitas
16 september
Spartaan '20 -
CVV
Blauw Wit
Elinkwijk
DWV
Wilhelmus
EDO
RCH
VUC
Stormvogels
Unitas
AFC
DHC
AFC '34
23 september
Spartaan '20
DHC
CVV
- Blauw Wit
Elinkwijk
- DWV
Wilhelmus
- EDO
RCH
- VUC
Stormvogels
- Unitas
AFC
- AFC '34
30 september
Blauw Wit
- Spartaan '20
DWV
- CVV
EDO
- Elinkwijk
VUC
- Wilhelmus
Unitas
- RCH
AFC '34
- Stormvogels
DHC
- AFC
7 oktober
Blauw Wit
DHC
Spartaan '20 -
DWV
CVV
EDO
Elinkwijk
VUC
Wilhelmus
Unitas
RCH
AFC '34
Stormvogels
AFC
14 oktober
DWV
Blauw Wit
EDO
Spartaan '20
VUC
- CVV
Unitas
- Elinkwijk
AFC '34
- Wilhelmus
AFC
- RCH
DHC
- Stormvogels
28 oktober
DWV
- DHC
Blauw Wit
- EDO
Spartaan '20
- VUC
CVV
- Unitas
Elinkwijk
- AFC '34
Wilhelmus
- AFC
RCH
- Stormvogels
4 november
EDO
- DWV
VUC
- Blauw Wit
Unitas
- Spartaan '20
AFC '34
- CVV
AFC
- Elinkwijk
Stormvogels
- Wilhelmus
DHC
- RCH
21 oktober
geen competitie; op 20 en
21 oktober wordt de eerste
ronde van het KNVB-beker
toernooi gespeeld, waar
voor uit de Hoofdklasse A
(seizoen '83/'84) zich heb
ben geplaatst: AFC, Elink
wijk en RCH.
18 november
inhaalprogramma
23 december
inhaalprogramma
6 en 13 januari
inhaalprogramma's
20 januari
begin 2e helft competitie
P.S De nieuwe clubs in de Hoofdklasse Azijn: Stormvogels (Umuiden) en Spartaan '20 (Rotterdam)
Stormvogels (opgericht 1 juni 1912); clubkleuren: blauw shirt, witte broek; speelt op Sportpark Zeew.jk. Zu.derkru.sstraat m Umuiden-
Spea^n-^(opgenc4h?i4Uaugustus 1920); clubkleuren: wit shirt, zwarte broek; speelt op sportcomplex Zuiderparkgordel, Oldegaarde
251Rotterdam-Zuidwijk, vlakbij Ahoy; aanvangstijd: 14.00 uur.
11 november
EDO
DHC
DWV
VUC
Blauw Wit
Unitas
Spartaan '20 -
AFC '34
CVV
AFC
Elinkwijk
Stormvogels
Wilhelmus
RCH
25 november
VUC
EDO
Unitas
- DWV
AFC '34
- Blauw Wit
AFC
- Spartaan '20
Stormvogels
- CVV
RCH
- Elinkwijk
DHC
- Wilhelmus
2 december
VUC
- DHC
EDO
- Unitas
DWV
- AFC '34
Blauw Wit
- AFC
Spartaan '20
- Stormvogels
CVV
- RCH
Elinkwijk
- Wilhelmus'
9 december
Unitas
- VUC
AFC '34
- EDO
AFC
- DWV
Stormvogels
- Blauw Wit
RCH
- Spartaan '20
Wilhelmus
- CVV
Elinkwijk
- DHC
16 december
DHC
Unitas
VUC
AFC '34
EDO
- AFC
DWV
- Stormvogels
Blauw Wit
- RCH
Spartaan '20
- Wilhelmus
CVV
- Elinkwijk
U
LL
1
en
CJ
LL
5
3
CO
CD
U
u
X
Q
Q
O
O
LU
c
Qj
i
u
cc
o
CM
c
CO
ra
CO
CC
O
m
03
D3
C
o
ra
'E
D
O
i/i
D
E
CD
JZ
3
AFC
AFC '34
Blauw Wit
CVV
DHC
DWV
EDO
Elinkwijk
RCH
Spartaan 20
Stormvogels
Unitas
VUC
Wilhelmus