14 - Slotwoord En hiermee sluiten wij een uiterst merkwaardig verlopen seizoen af. Een seizoen waarin het clubleven wederom ernstig werd verstoord en de competities geruime tijd stil lagen. De senioren konden een aantal maanden niet voetballen en dat vergt z'n tol. Gelukkig heeft de jeugd onderling kunnen doorspelen en blijkt AFC als vereniging voor jeugdspelers nog altijd razend populair. Hoewel een groot aantal van de bevolking inmiddels 'geboosterd' is en we even verlost waren van het Coronavirus lijkt een nieuwe golf op komst. Laten we met z'n allen voorzichtig zijn en hopen dat een en ander geen impact zal hebben op het verloop van het nieuwe seizoen. Wij wensen alle leden, sponsoren, donateurs en andere betrokkenen vooral een fijne vakantie en alvast een gezond en sportief seizoen 2022-2023. - Vertrouwenspersonen Als je te maken krijgt met deze en andere vormen van ongewenst gedrag, heeft AFC- vertrouwenspersonen met wie je contact kan opnemen. In het afgelopen seizoen is de Vertrouwenscommissie dat onderdeel uitmaakt van de Veiligheidscommissie meerdere malen in actie gekomen. Tijdens het Jaardiner nam bestuurslid Hans Veldkamp als voorzitter van de Veiligheidscommissie en bij afwezigheid van Vertrouwenspersoon John de Lange, de Goed Genoeg Award in ontvangst, waarmee het bestuur het belang en de goede werkzaamheden van de commissie benadrukt. We mogen hopen dat de leden van AFC zowel binnen als buiten het veld zich weten te gedragen en de normen en waarden waar AFC voor staat in acht nemen. Amsterdam, Juni 2022 Namens het bestuur van AFC, Ernst-Pieter Knüpfer, secretaris

Jaarverslagen | 2022 | | pagina 6