Zij zullen tot in de lengte der jaren op 4 mei worden herdacht. 11 Op 16 december 2021 overleed AFC Ridder Bob van den Bergh (83). Hij was 70 jaar lid van AFC. De voorzitters van AFC en ACC, Ad Westerhof en Wim Pielage legden een prachtig verzorgd bloemstuk bij het monument, waarna Ad Westerhof zijn toespraak hield. De herdenking werd door ruim 50 mensen, oud en minder oud bijgewoond. Wij zijn Max Flam zeer erkentelijk voor de vele uren die hij in dit onderzoek heeft gestoken en zijn blij dat de geschiedenis recht wordt aangedaan. Well done Max! Op 3 december 2021 overleed oud-eerste elftalspeler, oud-bestuurslid en AFC Ridder Cees Bouwens (95). Hij was 71 jaar lid van AFC Op 30 december 2021 overleed oud-eerste elftalspeler en AFC Ridder Jos Lonnée (76). Hij was 67 jaar lid van AFC. - In Memoriam In het seizoen 2021-2022 ontvielen ons de volgende personen. Hierbij de namen: Rudi Beuth, 53 jaar, reclame agent, medeoprichter in 1921 van ACC, vermoord in Auschwitz; Alfred Calff, 20 jaar, magazijn bediende, vermoord in Auschwitz; Johan Calff, 21 jaar, typograaf, vermoord in Auschwitz; Abraham Goldsilber, 15 jaar scholier, vermoord in Sobibor; Jacques Kokernoot, 14 jaar scholier, vermoord in Auschwitz; Meijer Koster,14 jaar scholier, vermoord in Auschwitz; Mozes Abraham Levits, 20 jaar, kantoorbediende, vermoord in Auschwitz; Elias van Praag, 58 jaar, toneelspeler en regisseur, vermoord in Mauthausen; Rolf Salm, 30 jaar, liftdeskundige, vermoord in Auschwitz; Hertog Vlesschedrager, 39 jaar, kantoorbediende, omgekomen in Midden Europa; Adolf Henri Waterman, 27 jaar, leraar economie, vermoord in Mauthausen; Samuel Jacob Wurms, 17 jaar, scholier, vermoord in Sobibor; Leon Zadick, 20 jaar, boekbinder, omgekomen in kamp Amersfoort; Rudie Hartogs, 24 jaar, boekhouder, verzetsstrijder en geëxecuteerd op Leusderheide; Rob Cijfer, 25 jaar, dichter, verzetsstrijder en gefusilleerd in Zijpe; Ko van Eijk, 21 jaar, student economie, verzetsstrijder, gefusilleerd op het Weteringplantsoen in Amsterdam; Henny Immig, 27 jaar, koopman, verzetsstrijder, gefusilleerd in Hoorn; Albert Scheepstra, 19 jaar, scholier, verzetsstrijder, gefusilleerd in Haarlem; Herman Furstner, 32 jaar, expeditie bediende, als krijgsgevangene omgekomen in Thailand bij de Birma spoorweg; Jan Hatzmann, 32 jaar, vertegenwoordiger tabak, als dwangarbeider omgekomen in Ravensburg; Joop van der Heul, 18 jaar, als dwangarbeider omgekomen in Sneek; Jos Ovaa, 35 jaar, secretaris Ned. Mij. der Pharmacie, omgekomen na bombardement te Voorburg; Eduard van Gessel, 45 jaar, omgekomen bij luchtbombardement in Den Helder; André van der Pijl, 23 jaar, militair bij de marine, omgekomen tijdens vijandelijk vuur aan het Sekajoe front (voormalig Nederlands-Indië) op zee; Gerd Scheepens, 25 jaar, militair; Gerrit Struijs jr., 20 jaar, militair en Han Lindner, 25 jaar militair.

Jaarverslagen | 2022 | | pagina 3