7 Tijdens de pandemie moest de horeca op AFC ook dit jaar weer een aantal maanden verplicht haar deuren sluiten. Er werd echter niet stil gezeten en daar waar het mogelijk was werd gewoon doorgewerkt, soms onder moeilijke omstandigheden. - Uitreiking Persmap Aan het einde van de officiële opening van het nieuwe clubhuis reikte voorzitter Ad Westerhof na een korte inleiding het eerste exemplaar ban de nieuwe Persmap uit aan architect Paul de Ruiter. Deze 38e editie van de Persmap kwam mede tot stand dankzij de hulp van Erelid Hans Elias (eindredactie), Zilveren Ploeger en oud-eerst elftalspeler Laurens Bianchi (verantwoordelijk voor het Art Direction deel). De fotografie is gedaan door Tom Poederbach, waarbij Donovan van Dam de coördinatie van de selectie teams heeft geregeld. Voor velen is het nog een beetje wennen in ons nieuwe clubhuis. Dat is op zich niet vreemd want eenieder voelde zich vertrouwd in ons 'oude' clubhuis. Maar op den duur zal dit ook het geval zijn in het nieuwe clubhuis dat beetje bij beetje steeds verder wordt aangekleed en meer vorm krijgt. Op het uitgebreide terras, zo is al menig keer gebleken, is het prima toeven en beschikken we over fraaie tafels en banken. Het gebied aan de Zuidas en rondom ons sportpark is nog volop in ontwikkeling en dat zal de komende jaren niet anders zijn. Dit heeft gevolgen voor de bereikbaarheid van AFC en het parkeren. Het ontmoedigingsbeleid van de Gemeente met betrekking tot gebruik van auto's maakt het er helaas voor menigeen niet makkelijker op. - Horeca Onze Horeca is sinds het overlijden van onze pachter Frans Ris (juli 2018) in eigen beheer. De Horecacommissie, bestaande uit David Westerhof en Remco Post, en Danielle Timmerman verzetten enorm veel werk om alles in goede banen te leiden. En dat kan niet zonder de ondersteuning van het bar- en keukenpersoneel. Zij verdienen ons grote respect. AFC heeft inmiddels de beschikking over een eigen kok en diverse evenementen (o.a. de officiële opening van ons nieuwe clubhuis, de bijeenkomst van de Zilver Ploeg, de Ridderlunch en het Jaardiner) hebben uitgewezen dat de kwaliteit van het eten en de bediening zeer respectabel zijn. Onze faciliteiten worden ook met regelmaat aan externe bedrijven verhuurd voor aangeklede evenementen. - Jaardiner op 27 mei Sinds 1900 viert AFC haar verjaardag op 18 januari met een feestelijk jaardiner. Vanwege het Covid-19 kon het Jaardiner voor de tweede achtereenvolgende keer geen doorgang hebben op deze dag. Het bestuur besloot in haar wijsheid om het Jaardiner alsnog te organiseren en wel op vrijdag 27 mei in ons nieuwe clubhuis. - Het nieuwe sportpark en clubhuis Ons nieuwe sportpark bevalt prima. Alle wedstrijden worden op goed kunstgras gespeeld en alle 5 velden zijn voorzien van kunstverlichting. Het laatste veld, gelegen pal tegen het fraaie gebouw van de 'Valley' werd onlangs aangelegd en daarmee zal binnenkort ook ons laatste 'oude' kunstgrasveld verdwijnen.

Jaarverslagen | 2022 | | pagina 12