mede mogelijk gemaakt door AFC Vriendelijk Bedrijf 'Headsprung Group' en voetbalvader Sander van der Eenden, die de voice over verzorgde. Om een impressie te geven van de laatste dagen van het bestaan van ons oude clubhuis maakte onze huisfotograaf Ton Poederbach een uitgebreide fotosessie die op de website werd geplaatst. Het zal menigeen aan het hart zijn gegaan om de foto's van de sloop te aanschouwen. - Geen jaardiner Op 18 januari 2020 vierden wij de 125ste verjaardag van ons aller AFC. Dat begin maart 2020 de eerste lockdown werd afgekondigd en de lustrumactiviteiten grotendeels in het water zouden vallen konden we toen niet vermoeden. En dat de pandemie aanhield waardoor ook het Jaardiner een jaar later niet kon doorgaan, had niemand voor mogelijk gehouden. Een vreemde gewaarwording in de historie van AFC. - Ons nieuwe onderkomen Wat zullen velen al deze traditionele happenings hebben gemist en hoeveel leuker is het straks om deze weer met elkaar te mogen beleven. Dan op ons 'state of the art' nieuwe sportcomplex dat nog niet helemaal af is. Bij de Valley wordt nog een 'vijfde' kunstgrasveld aangelegd en hier en daar zijn er nog wat losse eindjes aan elkaar vast te knopen. Er is en wordt door velen zeer hard gewerkt om ons clubhuis en faciliteiten er picobello uit te laten zien. Zo kunnen we beschikken over een supermoderne keuken, een bar van 40 meter lang, zijn de terrassen aangekleed met fraai meubilair, hebben we beplantingen op ons sportcomplex, kunnen de biljarters van de VBC beschikken over de gewenste 3 (nieuwe) biljarttafels, hebben we een waanzinnig mooi elektronisch scorebord op het hoofdveld, zijn de kleedkamers modern en mooi afgewerkt en is het clubhuis mooi aangekleed met mooie tv screens, bekers en foto's uit het verleden. U gaat het allemaal zelf meemaken als de deuren straks weer open mogen en we eindelijk weer kunnen genieten van een samenzijn op AFC. - Administratie De administratie wordt bemand door Henny Kottmann (Verenigingsmanager), Rinus van Leijenhorst (administrateur) en Xander Kristel (wedstrijdzaken). Zij zijn inmiddels dagelijks werkzaam in hun nieuwe kantoor, aangrenzend aan de kleedkamers. - Commissies Ondanks de pandemie en een verstoord verenigingsleven gingen de werkzaamheden om de club draaiende te houden 'gewoon' door. Vergaderen via Teams of Zoom werd de norm en bleek in sommige gevallen een stuk efficiënter. Al moet gezegd dat na verloop van tijd het gemis aan een 'face to face' wel voelbaar werd. Daar waar mogelijk werd dat in kleine vorm overigens wel gedaan. - AFC Vriendelijke Bedrijven De jeugdcommissie en mediacommissie hebben het hele seizoen volop werkzaamheden kunnen en moeten verrichten. Een commissie die zeker niet stil heeft gezeten is de commissie Commerciële Zaken. Deze was vorig seizoen flink uitgebreid en is in de nieuwe samenstelling volop aan de slag gegaan. Ondanks het feit dat er nauwelijks of geen voetbal is geweest heeft men vele nieuwe contacten warm kunnen maken voor AFC en een vernieuwd sponsorpakket tot stand gebracht. Het aantal AFC Vriendelijke Bedrijven is ondanks de pandemie op gelijk niveau gebleven en dat is iets waar wij bijzonder blij mee zijn. Ons nieuwe sportcomplex heeft een enorme aantrekkingskracht en het aantal bordsponsoren is nog steeds groeiende. 4

Jaarverslagen | 2021 | | pagina 4