- Het Bestuur Het bestuur voor het seizoen 2020 - 2021 was als volgt samengesteld: Ad Westerhof (voorzitter), Benno Nihom (commissaris jeugdvoetbal), Brian Speelman (vicevoorzitter), David Westerhof (commissaris Commerciële Zaken), Ernst-Pieter Knüpfer (secretaris), Hans Veldkamp (commissaris integrale veiligheidszaken en compliance), Jair Koekoek (commissaris Technische Zaken), Lou Hekster (commissaris seniorenvoetbal), Meindert Huisman (penningmeester) en Remco Post (commissaris Sportparkzaken, Materiaal en Horeca). - Ons Eerste Vorig jaar schreef ik dat AFC nog altijd de regerend landskampioen bij de 'amateurs' is. Na dit wederom voortijdig afgebroken seizoen is dat nu niet anders. Waren het in seizoen 2019/2020 nog 24 speelronden, nu was de koek al op na 5 speelronden. Nieuwe gezichten in de selectie waarin we Guus van Weerdenburg (ex-Katwijk), Oussama Siali (ex-FC Lisse) en Joël Tillema (ex-Rijnsburgse Boys) welkom heetten. Stuk voor stuk aanwinsten voor onze sterke selectie. Routinier Nick van der Velde verruilde zijn positie in het veld voor een plaats in de trainersstaf. AFC zou voor de KNVB-beker uitkomen tegen Zaterdag Hoofdklasser Capelle. Hoewel de wedstrijd in eerste instantie nog naar een latere datum werd verplaatst, moest de KNVB vanwege de aanhoudende 'lockdown' besluiten het toernooi om de KNVB Beker met uitsluitend BVO's verder uit te spelen. De zich geplaatste amateurverenigingen ontvingen nog wel een financiële tegemoetkoming, maar liefst hadden onze jongens het sportieve avontuur aan willen gaan. Een sportieve teleurstelling Trainer Uli Landvreugd, die is toegelaten tot de UEFA Pro Opleiding (voorheen Opleiding Coach Betaald Voetbal genaamd), zal ook in seizoen 2021-2022 hoofdtrainer van het Eerste zijn. Yordi Teijsse en Fouad Belarbi zullen AFC aan het eind van het seizoen verlaten. Ook de Zaterdag 1, nog altijd getraind door Benno Nihom, kende een goede start en stond bij het staken van de competitie op een tweede plaats. - Senioren Helaas mochten onze senioren niet voetballen en zodra het in trainingsverband wel mocht waren onderlinge partijtjes uit den boze of mocht men slechts in groepjes van 4 trainen. En dat alles zonder geopende kleedkamers en zonder een gezellig drankje na afloop. Kortom, niet zoals je het graag ziet. De Corona-regels waren overigens streng en compleet met straf en forse boetes. Bij iedere aanpassing door de overheid volgde op onze website de COVID-19 protocollen. - Jeugd De Jeugd heeft gelukkig wel het merendeel van het jaar kunnen blijven voetballen. Was het weliswaar aanvankelijk trainen, later volgde ook nog een volwaardig programma met onderlinge wedstrijden. Een aantal teams zal aan het eind van het seizoen nog deelnemen aan de Regio Cup en dan tegen echte tegenstanders spelen. Een groot compliment aan onze jeugdcommissie, coördinatoren, trainers, leiders, scheidsrechters en overige vrijwilligers, die alles in het werk hebben gesteld om de jeugd zoveel mogelijk te laten voetballen. Het heeft veel van hen gevergd, maar het resultaat is iets waar we met z'n allen trots op zijn. 2

Jaarverslagen | 2021 | | pagina 2