Ten tijde van het COVID-19 zullen wij er vooralsnog weinig hinder aan ondervinden daar uitsluitend eigen leden de wedstrijden van ons Eerste mogen bijwonen en er daarom geen kaartverkoop is. Dat zal in de toekomst echter anders zijn en naar gepaste opvolgers zal gezocht moeten worden. Ik wil vanaf deze plaats beiden hartelijk danken voor hun tomeloze en belangeloze inzet voor onze mooie club. - De voorbeschouwingen en verslagen van Machiel van der Woude In het rijtje 'ouwe getrouwe', met respect, past ook onze oud-voorzitter Machiel van der Woude, die de wedstrijden van ons Eerste zowel vooraf als achteraf analyseert en beschouwt. Met oog voor detail geeft hij wekelijks een informatieve voorbeschouwing op de aankomende wedstrijd van het Eerste, na het weekend gevolgd door een objectief verslag dat voor de geschiedschrijving van grote waarde is. Ook hier is een dankwoord op z'n plaats. - AFC Website De AFC-website wordt dagelijks 'up to date' gehouden door onze webmaster Hans Elias en in zijn afwezigheid door Ger van Caspel. Ook deze ereleden stoppen al jarenlang veel tijd in ons cluppie waarvoor wij hen zeer dankbaar zijn. - Evenementen Een aantal evenementen kon vanwege het COVID-19 pandemie helaas geen doorgang vinden. Opmerkelijk was dat nog vóór het intreden van dit vervelende virus een aantal andere evenementen minder goed bezocht werd dan voorheen. Zo kenden we een teleurstellende opkomst bij de Nieuwjaarsreceptie, deden slechts 8 van de 21 seniorenteams mee aan het Gelukkig Nieuwjaar Zaalvoetbal Toernooi 2020. Gelukkig konden de populaire Voetbalkampen en de Herfst Tweedaagse wel doorgang vinden en was ook dit jaar de opkomst bij het fameuze C-junioren Kerstdiner groot, evenals de Nieuwjaars Sixes. We hopen in het komende seizoen de schade enigszins in te halen. - Zilveren Ploeg - 62s editie De 62e bijeenkomst van de Zilveren Ploeg op 1 november telde 106 aanwezigen, minder dan voorheen, maar daarom niet minder gezellig. De volgende leden traden toe tot het gezelschap: Uli Landvreugd, Michael Parsser, Frank Keijzer, Benno Nihom en Joey Singels. Het werd een genoeglijke avond die wederom prima was georganiseerd door Frank Reddering, Hans Honsdrecht en Edwin Geluk, waarvoor dank. - AFC Ridderlunch De Ridderlunch wordt altijd in april gehouden en moest dit jaar vanwege de COVID-19 perikelen worden afgeblazen. AFC telt thans een kleine 80 'Ridders'. - Ereleden Vanaf deze plaats ook nog even speciale aandacht aan onze Ereleden, 12 in totaal, de oudste, Fred van Soomeren (bijna 92) werd benoemd tot erelid in 1975 en is woonachtig in België waar hij afgelopen jaar nog werd bezocht door ons erelid, Marcel Koster (bijna 85) en benoemd tot erelid in 1990. Marcel Koster is trouw bezoeker van de wedstrijden van het Eerste en heeft jarenlang de ontvangst en begeleiding van de scheidsrechters bij het Eerste op zich genomen. De rij wordt vervolgd door Johan de Bie (bijna 84) en benoemd tot erelid in 1995. Johan de Bie is na een verblijf in een revalidatiecentrum gelukkig weer thuis, maar zal het een stukje rustiger aan moeten doen. Uit het oog, maar zeker niet uit het hart. Hij zal zijn AFC zeker missen en wij missen zijn aanwezigheid op de wedstrijddagen van het Eerste. Sterkte Johan! Eveneens in 1995 tot erelid is oud-Eerste elftalspeler, en in zijn tijd de snelste rechtsbuiten met onnavolgbare schuinbewegingen, Kees Gehring (73). Kees heeft enorm veel voor de club betekend en. is 7

Jaarverslagen | 2020 | | pagina 7