- Lancering Amsterdamsche Business Club Op donderdagavond 30 januari vond in het AFC-clubhuis de lancering van de Amsterdamsche Business Club plaats. Een bijzondere happening waar vertegenwoordigers van de AFC Vriendelijke Bedrijven, bordsponsoren en vele mogelijk nieuwe, in sponsoring geïnteresseerde bedrijven bijeen kwamen voor een geheel verzorgde avond. Deze werd op een leuke en professionele wijze gehost door Jort Kelder. Daarbij werden alle aanwezigen voorzien van een hoogstaand 3-gangen diner van topcateraar 'Famous Flavours'. Een geweldig initiatief en een zeer succesvolle avond die vele nieuwe sponsoren opleverde. - Persmap Op 22 september werd voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen de Kon. HFC het eerste exemplaar van de Persmap overhandigd aan de langgeblesseerde, Eerste elftalspeler, Tim Linthorst. Voorzitter Ad Westerhof bedankte alle medewerkers die hebben meegeholpen aan deze 37e editie van de Persmap en in het bijzonder verenigingsmanager Henny Kottmann, die het leeuwendeel en de begeleiding voor zijn rekening heeft genomen. In de Persmap is een voorname plaats ingeruimd voor de AFC Vriendelijke Bedrijven die ons vanaf 1986 financieel ondersteunen en tevens voor de overige sponsoren. Onze vele vrijwilligers en tientallen trainers zijn tezamen met die financiële input direct verantwoordelijk voor het succes van de club. Daar zijn wij trots op. - Horeca De horeca op AFC is in goede handen bij Joop Kenter en Danielle Timmerman. Zij hebben met lede ogen moeten aanzien dat halverwege maart 2020 het clubhuis dicht moest en de competities werden gestaakt. Eerst in juli 2020 mochten zij weer open en gelden er strikte COVID-19 protocollen, die het werken en de sfeer veelal niet ten geode komen. We kijken met z'n allen uit naar het moment dat dit hardnekkige virus achter ons ligt, 'back to normal', al valt nog te bezien hoe het normale 2.0 eruit komt te zien. Remco Post en David Westerhof overzien het geheel en zijn in charge van de contractuele zaken. - Wedstrijdtafel en support Ook de wedstrijdtafel werd vanouds bemand door Marian Janssen, de bijna 90-jarihge Jan Wortel en Paul Ravelli. En de kleedkamers en velden zijn het terrein van de onverwoestbare Hassan el Markouchi, af en toe bijgestaan door Cocky van Duijvenbode. Wij zijn blij met hun inzet en dit geldt ook voor de andere AFC-vrijwilligers, zoals de website masters, scheidsrechters, de fysio's, leiders, begeleiders, fotografen, poortwachters, nieters en overige stille krachten. Vanaf deze plaats wil ik hen allen namens de club hartelijk bedanken. - Marcel Koster neemt na 20 jaar afscheid Wie de thuiswedstrijden van ons vlaggenschip bezoekt, zal het niet ontgaan zijn dat sinds jaar en dag bij de ingang van het hoofdveld ons erelid Marcel Koster 'acte de présence' geeft. Gedurende 20 jaar heeft hij de scheidsrechters begeleid en hen van een natje en een droogje voorzien. Vele scheidsrechters kennen Marcel Koster en waarderen zijn goede zorg en gastvrijheid. We zijn Marcel Koster terdege erkentelijk voor zijn onuitputtelijke inzet gedurende een hele lange periode en gunnen hem veel plezier bij het aanschouwen van ons Eerste als toeschouwer. - Edwin Geluk neemt afscheid als Poortwachter Een ander erelid dat na een dito lange periode aan de poort te hebben gestaan is Edwin Geluk. Hij heeft eveneens te kennen gegeven het stokje te willen overdragen en neemt in zijn kielzog Hans Honsdrecht mee, die het eveneens welletjes vindt geweest, na jarenlange trouwe service. 6

Jaarverslagen | 2020 | | pagina 6