In het seizoen 2019-2020 kende wij nog slechts 6 zondag teams, naast ons Eerste en AFC Zon. 2. Een tiental jaar geleden waren dat er nog zo'n 10. Op de zaterdag waren dat er, naast de Zat. 1, 10 plus 5 veteranen teams, waaronder de Klassieke Veteranen. In het seizoen 2020 2021 raken we één team op de zondag kwijt en één veteranenteam. Doorstroming vanuit de Jeugd naar de 'overige' vindt nauwelijks plaats, hetgeen best zorgelijk is. Met het opkomende meisjes/vrouwen voetbal op de zaterdag, de vele jeugdwedstrijden en de wedstrijden van het Eerste, dat zo'n 90% van haar wedstrijden gedwongen op de zaterdag speelt, was het passen en meten geblazen op de zaterdag. Als straks het nieuwe complex in gebruik zal worden genomen, gaan we weliswaar terug in aantal velden, maar zal het probleem van de kleedkamers niet langer spelen. Bovendien worden alle velden van lichtinstallatie voorzien. Vooralsnog is het afwachten wat het Corona virus te weeg brengt, want op dit moment worden de kleedkamers uit voorzorg (nagenoeg) niet gebruikt. Dat er nog volop animo om te trainen en spelen is onder de actieve recreatievoetballers bleek wel toen de 'ban gelift' werd en er op een doordeweekse trainingsavond zo'n 80 man kwamen opdraven. Alles onder handhaving van strakke protocollen, dat wel. En nu maar hopen dat de competities voor het seizoen 2020-2021 wel voltooid kunnen worden. - Heeren Divisie Met 12 teams was er ook afgelopen seizoen weer volop animo bij de mannen van de Heeren Divisie. Deze interne 35+ competitie op de vrijdagavond geeft weinig omkijken en staat garant voor gezelligheid na afloop. Ruim honderd Heeren Divisie spelers genieten elke tweede vrijdag weer van een mooie pot voetbal (met iets aangepaste regels en in de breedte van het veld). - Het Bestuur Het bestuur voor het seizoen 2019 - 2020 was als volgt samengesteld: Ad Westerhof (voorzitter), Meindert Huisman (penningmeester), Ernst-Pieter Knüpfer (secretaris). Hans Veldkamp (commissaris jeugdvoetbal), Lou Hekster (commissaris seniorenvoetbal), Bob Duis (commissaris Sportparkontwikkeling), Remco Post (commissaris Sportparkzaken, Materiaal en Horeca en vicevoorzitter) en Benno Nihom (commissaris Technische Zaken)., - Administratie Naast verenigingsmanager Henny Kottmann wordt de administratie en het wedstrijdsecretariaat bemand door betaalde krachten, Rinus van Leijenhorst en Lydia van de Moot, die René de Vreeze opvolgde op wedstrijdzaken. Inmiddels hebben we afscheid moeten nemen van Lydia van de Moot en is haar positie ingenomen door de ambitieuze Xander Kristel. - Commissie Commerciële Zaken De Commissie Commerciële Zaken heeft een nieuwe invulling gekregen en staat onder aanvoering van David Westerhof. Deze commissie bestaat voorts uit Jair Koekoek, Joost van Dolen, Tom Huisman, Jacco Goossens, Souffian Asafiati en Philip Hes en wordt ondersteund door Mariëtte Niënhaus en Henny Kottmann. Een initiatief van deze commissie is de oprichting van de Amsterdamsche Business Club. Deze club is opgezet om éénieders zakelijk netwerk te vergroten door middel van het ondernemen van activiteiten en bezoeken van evenementen in select gezelschap. 5

Jaarverslagen | 2020 | | pagina 5