Administratie Dankzij de werkzaamheden van René de Vreeze op de administratie werd ons als commissie veel belangrijk werk uit handen genomen en waren we in staat om de aanvoerders altijd goed te informeren over o.a. wijzigingen in het wedstrijdprogramma, opnemen van snipperdagen en de aanmeldingen van nieuwe spelers. In tegenstelling tot vorige seizoenen zijn er - na de winterstop op verzoek van onze eigen teams of van de tegenstander - veel wijzigingen in het aanvankelijke programma geweest. Reden hiervoor is dat teams die in de B-categorie spelen aan één snipperdag per seizoen niet genoeg hebben. Bepaalde teams hebben gedurende het seizoen helaas vaak te maken met een tekort aan spelers en proberen dan de wedstrijd te verplaatsen. Gelukkig is dit meestal geen probleem maar met het opnieuw inplannen van een wedstrijd is René het afgelopen seizoen vaak bezig geweest. Naast René de Vreeze willen wij natuurlijk ook onze verenigingsmanager Henny Kottmann en Rinus van Leijenhorst bedanken voor de prima samenwerking! Wedstrijdtafel Ondanks dat aanvoerders tegenwoordig het wedstrijdformulier via de KNVB-app op hun eigen mobiele telefoon kunnen invullen en daarvoor in principe dus niet meer naar de wedstrijdtafel hoeven te komen blijft deze tafel natuurlijk een belangrijke plek in ons clubhuis. Elke zondag wordt de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door onze gastheren Paul Ravelli en Jan Wortel. Ze ontvangen de aanvoerders van onze eigen teams en tegenstanders, trainers, elftalleiders en scheidsrechters. Namens onze aanvoerders en scheidsrechters willen wij Paul en Jan bedanken voor hun betrokkenheid met de teams en het vervullen van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons mooie sportpark "Goed Genoeg" werd door de inzet van Hassan el Markouchi en Cocky van Duijvenbode tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Het nieuwe kunstgrasveld 7 is een aanwinst voor ons sportpark. De officiële goedkeuring van het veld liet even op zich wachten maar sinds oktober kunnen we er gelukkig volop gebruik van maken. Over de verdere verbouwing van ons sportpark wordt nog steeds veel gesproken. Zodra hier nieuwe informatie over beschikbaar komt dan is dit te lezen op de website: www.afc.nl/sportparknieuws Teams Hieronder de verslagen van de aanvoerders van onze zondag teams. Zondag 3 - bijdrage van Thijs Blok In het vorige jaarverslag stond onze blessuregevoelige keeper centraal. In de helft van de wedstrijden stond een speler op doel, en ondanks dat speelden we nacompetitie voor promotie. Met een topfitte keeper dit seizoen zou niets het kampioenschap in de weg staan, zo was de verwachting. Daarom begonnen we met een goed gevoel aan de eerste bekerwedstrijd. Dat ebde snel weg want onze keeper genoot nog van zijn vakantie. Gelukkig bleek dat we die wedstrijd konden rekenen op een prima invaller van AFC 2. De beker was verder geen groot succes. Ja, en dan de competitie. Het was een vreemd seizoen. 8

Jaarverslagen | 2019 | | pagina 21