6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 10 Een bijdrage van Patrick Reddering - Voorzitter B-commissie Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Max Flam en Patrick Reddering. De begeleiding van de zondag 3, 5, 7, 9 en 10 was in handen van Patrick Reddering. Max Flam was verantwoordelijk voor de zondag 4, 6 en 8. De B-commissie zal het nieuwe seizoen in dezelfde samenstelling doorgaan. Helaas gaan er twee teams op de zondag verdwijnen. De huidige zondag 8 gaat op zaterdag voetballen en de zondag 9 stopt ermee als team. Trainers Ook dit seizoen was Kees Bregman de trainer van de zondag 3. Het team met aanvoerder Thijs Blok is in de reserve 2e klasse op de vijfde plek geëindigd. Als één van de weinige derde teams in deze klasse is dat een mooie prestatie. Kees werkt nu al jaren naar volle tevredenheid samen met de spelersgroep en staat het komende seizoen weer als trainer voor de groep. Cocky van Duijvenbode is uiteraard, als oud elftalleider, ook nog steeds populair bij de spelers en een groot supporter van het team. De trainer van de zondag 4 was dit seizoen Abrahim el Bakkali. Als oud jeugdtrainer van de JO19-1 was dit zijn tweede seizoen als trainer van de zondag 4. Het team speelt net als de zondag 3 in de reserve 2e klasse en is op de negende plaats geëindigd. Het was helaas een nogal rommelige competitie omdat er gedurende het seizoen enkele teams punten in mindering kregen en/of zich hebben teruggetrokken. Ook is het voorgekomen dat een tegenstander (2e elftal!) niet genoeg spelers had om een wedstrijd te kunnen spelen. Komend seizoen gaat Abrahim door als trainer van de zondag 4 en daarnaast gaat hij ook de zaterdag 1 van sv Zandvoort trainen. Scheidsrechters Dankzij de wekelijkse inzet van onze clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Zahava Eliasi, Robin Jalving, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Karel Kuijvenhoven, Steven Ritfeld, Henk van Rooijen en Erick van de Wouw was het mogelijk praktisch alle thuiswedstrijden van onze zondag teams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Daarnaast waren onze scheidsrechters inzetbaar bij het "Gelukkig Nieuwjaar toernooi" in de Emergohal en de "Be Friends Cup" op de AFC-velden. Vanzelfsprekend willen wij, mede namens de spelers, alle scheidsrechters bedanken voor hun enorme inzet. In het bijzonder gaat onze dank uit naar Frans Jüch die, als voorzitter van de scheidsrechterscommissie, elke week de indeling van de scheidsrechters verzorgde. Vanwege het drukke wedstrijdprogramma en de soms beperkte beschikbaarheid van scheidsrechters is het vaak een enorme klus om voor alle wedstrijden een scheidsrechter te vinden. Bedankt Frans! Bestuur In het bestuur heeft Lou Hekster voor het negende seizoen het seniorenvoetbal in zijn portefeuille. Samen met hem en de leden van de elftalcommissie C werd veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van het "Gelukkig Nieuwjaar toernooi" en de "Be Friends Cup" werd er weer goed samengewerkt. Wij bedanken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. 7

Jaarverslagen | 2019 | | pagina 20