23 - VBC 24 - De Evenementen Tradities 25 - 4 mei herdenking 26 - In memoriam 27 - Slotwoord 2. DE ALGEMENE VERGADERING Afgelopen seizoen werden er twee algemene vergaderingen gehouden. Vanwege het plotse overlijden van Peter Dekkers werd de ledenvergadering van 28 juni beperkt tot de behandeling van de Financiën. Dit was noodzakelijk in verband met de door de licentiecommissie van de KNVB gestelde deadline voor het indienen van de jaarrekening en begroting. De overige agendapunten kwamen in de ledenvergadering van 6 september aan de beurt. Beide vergaderingen werden in de achterzaal van ons clubhuis op Sportpark Goed Genoeg gehouden. De notulen van beide vergaderingen werden verzorgd door secretaris Ernst-Pieter Knüpfer en zijn op de website terug te vinden. 3. HET BESTUUR EN DE INTERNE ORGANISATIE Het bestuur was voor het seizoen 2018 - 2019 als volgt samengesteld: Ad Westerhof (67): 20e seizoen in het bestuur; 5e seizoen als voorzitter. Meindert Huisman (60), 1e seizoen in het bestuur, als penningmeester. Nicolaas van Ommeren (53): 10e seizoen in het bestuur; 1e seizoen als vicevoorzitter/bestuurslid commerciële zaken. Ernst-Pieter Knüpfer (57): 5e seizoen, 2e seizoen als (1e) secretaris. Hans Veldkamp (58): 1e seizoen in het bestuur, als commissaris jeugdvoetbal. Lou Hekster (60): 9e seizoen als commissaris seniorenvoetbal. Bob Duis (51): 10e seizoen in het bestuur; 3e seizoen als commissaris TOPamateurs. Remco Post (55): 3e seizoen als commissaris materiaal, horeca en tevens sportparkzaken Het bestuur kwam 18 keer officieel in vergadering bijeen. Echter, ook buiten de bestuurskamer was er veelvuldig, zo niet dagelijks, overleg omtrent de beslommeringen die het bestuur en haar naaste adviseurs bezighouden. De bijna wekelijkse bijeenkomsten met de Gemeente inzake ons nieuwe sportpark, de perikelen omtrent (de aanbesteding en bouw van) ons nieuwe clubhuis, de moeizame gesprekken aangaande de (parkeerplaatsen in de nieuwe) parkeergarage van Q-Park en, niet te vergeten, de zaken rond het eerste, waarvan gesteld kan worden dat er een nieuwe weg is ingeslagen met meer financiële armslag, mogelijk gemaakt door nieuwe impulsen vanuit de Stichting Keep Smiling en dankzij de continue ondersteuning van onze AFC Vriendelijke bedrijven. Het besturen van een grote vereniging met inmiddels ruim 2200 leden en een horeca in eigen beheer vergt meer dan alleen de inzet van een bestuur en haar commissies. Naast verenigingsmanager Henny Kottmann wordt de administratie en het wedstrijdsecretariaat bemand door betaalde krachten, Rinus van Leijenhorst en René de Vreeze. De commerciële commissie wordt ondersteund door Mariëtte Niënhaus, die onder andere bij de organisatie van de commerciële events uitstekend werk verricht en niet meer is weg te denken. De bar is in eigen beheer met Joop Kenter en Danielle Timmerman als leidinggevenden en een groep enthousiaste, veelal jonge krachten. Vanuit het bestuur houdt Remco Post toezicht, mede ondersteund door David Westerhof. Hassan el Markouchi is de grote man rond de kleedkamers en velden en wordt thans bijgestaan door Cocky van Duijvenbode. 3

Jaarverslagen | 2019 | | pagina 16