Tot zover de verrichtingen van zat 2 tot en met zat 13, alsmede de Veteranen. Over het algemeen kunnen wij toch weer stellen dat de meeste teams weer een prima en leuk seizoen hebben gehad. De zaterdag blijft hot en populair. Echter mede door het feit dat de 'Zondag 1' het gros van haar 19 thuiswedstrijden op de zaterdag moet spelen, alsmede AFC ook over een zeer grote Jeugdafdeling beschikt, maakt het er voor de logistiek van kleedkamers en veldindeling niet altijd gemakkelijker op. Drie of zelfs vier wedstrijden om 17.00 uur zijn eerder regel dan uitzondering geworden. Wederom grote dank aan al degenen die hebben bijgedragen aan een vlotte organisatie ten behoeve van het zaterdag seniorenvoetbal. Zo waren Marian Janssen en Jan Wortel weer de perfecte gastvrouw en gastheer bij de wedstrijdtafel. De AFC-aanvoerders, tegenstander én scheidsrechters werden wederom op meer dan AFC-waardige wijze ontvangen. En onder coördinatie van Frans Jüch zijn bijna alle wedstrijden, ook bij de lagere teams, weer voorzien van een scheidsrechter. Hulde voor ons scheidsrechtercorps op de zaterdag!!! Dan was er gedurende het seizoen weer heel veel en prettig contact op het wedstrijdsecretariaat met René de Vreeze. En ook met onze verenigingsmanager Henny Kottmann, alsmede Rinus van Leijenhorst inzake financiële administratie en de contributies, is er weer prettig samengewerkt. Dank ook aan Hassan Cocky van Duijvenbode die altijd weer klaarstonden bij de kleedkamers met in de rust een vers potje thee. En natuurlijk Joop en alle medewerkers die weer prima hebben zorggedragen voor de inwendige mens. En tot slot dank aan B-cie voor de altijd weer prettige samenwerking op gebied van de gezamenlijke evenementen voor de senioren van de zaterdag en zondag. Kortom het is weer een mooi en lang seizoen 2018-2019 geweest waarbij zeker niet onvermeld mag blijven het traditionele Kienen, de gezellige Sixes op Nieuwjaarsdag, het ""Gelukkig Nieuwjaar"" zaalvoetbaltoernooi in de Emergo-hal te Amstelveen en de 'Be Friends-cup'. Tot slot, dank aan mijn commissieleden Roy van Dijk, Jack Huiman en Emiel Neter, alsmede bestuurslid seniorenvoetbal Lou Hekster voor de prettige samenwerking in het afgelopen seizoen. Wij wensen iedereen een fijne zomer toe en blijf vooral doortrainen! 8. AFC Jeugdvoetbal Een bijdrage van Michiel Middendorf - Secretaris Jeugdcommissie "It takes a village to raise a child" De start van het seizoen was intensief. Leideravonden werden bijzonder goed bezocht en daar is het thema: "it takes a village to raise a child" neergezet als metafoor voor het jeugdbeleid maar ook als AFC-village. Een veilige een sportieve omgeving bieden voor onze jeugd is een taak voor iedereen. Dit thema willen we als jeugdcommissie tastbaar laten zijn in ons beleid, in ons handelen en in de wijze waarop alles georganiseerd wordt zoals in alle oude en dit jaar ook nieuwe tradities die we in onze mooie club hebben. En dit alles bij een dit seizoen weer opnieuw gecertificeerde Jeugdafdeling. Oude tradities De evenementen Met een herfst-tweedaagse met 150 jeugdleden begonnen wij het nieuwe seizoen. Samen met Sinterklaas was het weer een hele happening met 200 enthousiaste kinderen. 14

Jaarverslagen | 2019 | | pagina 14