Hulde aan de jeugdcommissie, de evenementencommissie, organisatoren van de voetbalkampen, trainers, leiders en begeleiders, zij allen verdienen een groot compliment. Bij de senioren zijn wij op de zaterdag en zondag nog altijd goed vertegenwoordigd, al lijkt het erop dat de zaterdag steeds meer aan populariteit wint. Met 13 zaterdagelftallen en 4 veteranenteams, naast een vol jeugdprogramma, is het veelal passen en meten. Deze situatie wordt nog eens bemoeilijkt doordat het Eerste tegen nagenoeg uitsluitend zaterdagclubs speelt. De indeling van de velden en kleedkamers geeft dan ook veel kopzorgen en is absoluut geen sinecure. Een pluim voor onze commissaris wedstrijdzaken René de Vreeze, die zich hierover ontfermt en gehoor probeert te geven aan de wensen van vele mensen. Het ziet er overigens naar uit dat hierdoor het aanvangstijdstip van de thuiswedstrijden van het Eerste komend seizoen 15:30 uur zal zijn. En tevens dat er zaterdags om 17:00 uur nog een vol programma aan wedstrijden zal zijn. Hoe onze jeugd- en seniorenteams dit seizoen presteerden leest u verder in dit verslag, met dank aan de gewaardeerde inbreng vanuit de diverse commissies. De aanleg van ons nieuwe sportcomplex en clubhuis is, zoals u heeft gemerkt, vertraagd. Elders in dit jaarverslag leest u van de hand van voorzitter Ad Westerhof wat de huidige stand van zaken is. U zult begrijpen dat een jaarverslag niet zomaar tot stand komt. Vele commissie- en bestuursleden dragen daar hun steentje aan bij en leveren uw secretaris de nodige informatie aan. Mijn dank gaat uit naar hen allen, want dankzij hun inbreng kan een nieuw stukje geschiedschrijving voor ons archief worden vastgelegd. Vanaf deze plaats ook een bijzonder woord van dank aan onze onvolprezen verenigingsmanager Henny Kottmann die altijd bereidwillig is mij de helpende hand te bieden. Inhoud 2 - De Algemene Vergadering 3 - Het bestuur en de interne organisatie 4 - Resultaten seizoen 2018 - 2019 5 - TOPamateurs 6 - Zondag senioren 7 - Zaterdag senioren 8 - AFC Jeugdvoetbal 9 - AFC Meisjesvoetbal 10 - De Klassieke Veteranen 11 - De Heeren Divisie 12 - De commissie Medische Zaken 13 - De commissie Mediazaken 14 - De Archiefcommissie 15 - De commissie Commerciële Zaken 16 - De Scheidsrechterscommissie 17 - De overige commissies 18 - Supportersclub "the Reds" 19 - Stichting "Keep Smiling" 20 - Stichting G.G. en de V.S.G.G. 21 - AFC en de Zuid-as 22 - ACC 2

Jaarverslagen | 2019 | | pagina 12