De AFC Goed Genoeg Award ging naar de Evenementencommissie en werd middels een kort bezoek aan het Damesdiner in het Hilton hotel terplekke uitgereikt. Jeroen Brussee ontving de mr. Henne Boskamp Nobelprijs, Nick van Ommeren werd benoemd tot Lid van Verdienste en Henk Bijlsma tot Erelid. Zij allen werden uitgebreid door onze voorzitter toegesproken en ontvingen vanuit de zaal een grote blijk van waardering. Magid Jansen hield tot slot als aanvoerder wederom een prima speech en riep alle aanwezigen op het eerste te komen steunen bij de wedstrijden. De Persmap stond dit keer onder redactie van onze Kees Gehring en Henny Kottmann. Het blijft toch altijd weer een hele bevalling deze te vervaardigen, maar het resultaat mag er zijn: een mooie mengeling van heden en verleden, van interviews, foto's en informatie en uiteraard veel aandacht voor onze standaardelftallen, gewaardeerde AFC Vriendelijke bedrijven, Bordsponsoren en adverteerders. Op de eerste vrijdag van november, zoals te doen gebruikelijk, kwamen de Zilveren Ploegers bijeen en wel met 100 man sterk. Er waren dit jaar 5 nieuwe leden, te weten Tommy van Kampen, Nino Ockhuijsen, Floris Kloes, Manus Polling en Joey van Leijenhorst. In hun speeches benadrukten zij dat AFC een prachtige club is, waar vriendschappen voor het leven worden gesmeed. Langst lid zijnde aanwezige was Max de Bruin Sr., erevoorzitter van dochtervereniging ACC en al meer dan 75 jaar lid van beide verenigingen. Uiteraard werd er ook afgelopen seizoen weer 'gekiend', toch altijd weer een reuze gezellige en geslaagde avond met fraaie prijzen en een zeer grote opkomst. Het Kien Dream Team onder leiding van Jeroen Brussee had dit jaar als thema "Après-Kienen". Er werd geklaverjast tijdens het Goed Genoeg klaverjastoernooi op 27 december. En het nieuwe jaar werd weer ingeluid met de traditionele 'Sixes' en op 6 januari het Gelukkig Nieuwjaar Zaalvoetbaltoernooi in de Emergohal. Ook de totstandkoming van deze evenementen alsmede het zorgen voor een soepel en goed verloop vergen vele organisatorische inspanningen. Gelukkig is er vaker met het bijltje gehakt en zijn er voldoende vrijwilligers die een helpende hand bieden. Hulde! Op vrijdag 4 januari 2019 was onze nieuwjaarsreceptie met de rede van onze voorzitter, die zoals te doen gebruikelijk op de website werd gepubliceerd. Op dinsdag 2 april kwamen 49 Ridders bijeen die werden toegesproken door voorzitter Ad Westerhof ,die hen onder andere over de komende bouwwerkzaamheden op Sportpark Goed Genoeg vertelde. In een genoeglijk samenzijn werden drie nieuwe Ridders geïnstalleerd, te weten Rein Akkerman, Bert de Rooij en Ernst Bouman. Op zaterdag 4 mei werd onder grote belangstelling de Dodenherdenking gehouden. U kunt hierover elders in het Jaarverslag meer uitgebreid lezen. Op 5 mei volgde de met een dag uitgestelde kampioenswedstrijd tegen Scheveningen die met 5-0 werd gewonnen. Hierna barstte het feestgedruis los, volgde de uitreiking van de kampioensschaal en werd het kampioenschap uitbundig in het clubhuis gevierd. 29

Jaarverslagen | 2019 | | pagina 11