Zondag 5 - bijdrage van Jacob van Heerikhuizen De zondag 5 heeft een seizoen van pieken en dalen achter de rug. Nadat het team onderaan bungelde, omdat het de eerste vijf wedstrijden van de competitie had verloren, gingen zelfs stemmen op om een niveau lager te gaan voetballen. Toen dit niet mogelijk bleek heeft AFC 5 zich herpakt en werd de weg naar boven ingezet. Aan de hand van een aantal nieuwkomers en door het scorend vermogen van sterkhouder en topscorer Gabriel Molenkamp kwam subtop weer in zicht. Het leek er even op dat AFC 5 voor de vierde plaats ging, maar na een matige serie aan het einde van het seizoen heeft team genoegen moeten nemen met een plek in de middenmoot. De spelers van AFC 5 hebben nu alweer zin in het nieuwe seizoen om dan toch eindelijk het kampioenschap binnen te slepen. Zondag 6 - bijdrage van Pim Wisbrun Het seizoen van zondag 6 begon veelbelovend en daarom ook goed. De eerste wedstrijden werden gewonnen en er werd zelfs voorzichtig over een eventueel kampioenschap gesproken. We hadden het voor elkaar gekregen om voor dit seizoen weer een aantal aanwinsten te regelen en daarom was het niet zo gek dat we weer voor het kampioenschap wilde gaan. Helaas hebben we na de eerste wedstrijden te maken gekregen met veel blessureleed waardoor wij niet elke zondag op volle oorlogssterkte konden aantreden. Dit heeft helaas weer geleid tot aardig wat (onnodig) puntverlies. Een aantal weken na de winterstop stonden wij zodoende ergens in de middenmoot. Een ware eindsprint is ingezet 6 wedstrijden voor het einde van het seizoen. Met nog een aantal grote wedstrijden te gaan en eindelijk weer een nagenoeg fitte selectie hebben we het uiteindelijk tot de 3e plaatse weten te schoppen in de competitie. Les voor aankomend jaar is dat we ook wat meer in de breedte moeten investeren om eventueel blessureleed op te vangen. Hier zijn we dan ook hard mee bezig en aankomend seizoen gaan we weer volop voor het kampioenschap. Zondag 7 - bijdrage van Steven Bos Dit jaar was een hele bevalling voor AFC zondag 7. Ten eerste omdat het elke week weer moeilijk bleek om 11 fitte spelers op de been te brengen. En ten tweede omdat liefst 9 spelers in bed hebben gescoord! Gefeliciteerd Frits, Quino, Kéoma, Seth en Elbert met (het verwachte) ontvangst van de eerste baby. En Roy, Jelmer, Bart en Jan-Willem met het krijgen van kind nummer 2. Na een ongeslagen kampioensjaar met passie en inzet, volgde het seizoen met 12 of 13 (we moeten nog tegen kampioenskandidaat CTO '70) nederlagen. Met grote treurnis zwaait ons team dit jaar ook veel spelers uit. Met speciale vermelding voor Jordi Klein, er is geen ander die de vlag zo beheerst als jij, geen ander wiens speelminuten zo kostbaar waren, en er was niemand die zo graag nog de stad in wilde om te gaan feesten als jij. We gaan je missen. Maar, volgend seizoen zijn we weer wakker, aangesterkt met nieuwe spelers en is in elk geval die derde helft weer elke week voor ons. Cheers! Zondag 8 - bijdrage van aanvoerder Victor Swaab AFC 8 ging met volle hoop voor het kampioenschap aan ons 4e seizoen beginnen. De selectie was op orde en het vertrouwen in een eerste titel was groter dan ooit. We begonnen vrij sterk met 3 overwinningen en een gelijkspel in de eerste 5 wedstrijden. We deden bovenin mee in. 10

Jaarverslagen | 2019 | | pagina 10