Ook dit seizoen was het door de inzet van onze clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Hans Dekkers, Zahava Eliasi, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Karel Kuyvenhoven, Wim Ringe, Henk van Rooijen en Steve Ritfeld weer mogelijk om praktisch alle thuiswedstrijden van onze zondag teams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Doordat er elk weekend veel wedstrijden op het programma staan en natuurlijk niet elk weekend alle scheidsrechters beschikbaar zijn is het voor Frans Jüch elke week weer een uitdaging om de scheidrechtersindeling rond te krijgen. Behalve bij competitiewedstrijden komen onze scheidsrechters ook in actie bij de onderlinge toernooien, zoals het Gelukkig Nieuwjaar toernooi en de Be Friends Cup. Als B-commissie en natuurlijk ook mede namens de spelers wil ik hierbij alle scheidsrechters bedanken voor hun inzet in het afgelopen seizoen. Bestuur In het bestuur heeft Lou Hekster voor het achtste seizoen het seniorenvoetbal in zijn portefeuille. Samen met hem en de leden van de elftalcommissie C werd veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van de AFC Be Friends Cup 'nieuwe stijl' werd er weer goed samengewerkt. Lou bedankt voor je ondersteuning en adviezen. Administratie De hulp en ondersteuning vanuit de administratie is voor het bestuur en commissies natuurlijk van groot belang. Denk alleen maar aan het verwerken van alle mutaties in onze ledenadministratie en het aanmelden van nieuwe leden via SportLink bij de KNVB. En ook de vele contacten met de KNVB over wijzigingen in het wedstrijdprogramma of over het aanvragen van zogenaamde snipperdagen. Onlangs is Daryl Gerritsen gestart met een nieuwe baan buiten AFC en daardoor gestopt met zijn werkzaamheden op de administratie. Gelukkig stond er gelijk een vervanger klaar in de persoon van René de Vreeze. Samen met verenigingsmanager Henny Kottmann is er weer veel belangrijk werk verricht. Bedankt daarvoor! Wedstrijdtafel Ook dit seizoen waren Paul Ravelli en Jan Wortel op de zondagen weer als gastheren bij de wedstrijdtafel aanwezig. Ze ontvangen onze eigen aanvoerders en die van de tegenstanders, trainers, elftalleiders en natuurlijk de scheidsrechters. Mede namens onze aanvoerders willen wij Paul en Jan bedanken voor hun betrokkenheid met de teams en het uitvoeren van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons mooie sportpark "Goed Genoeg" werd door de inzet van Hassan el Markouchi tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Er wordt natuurlijk al heel lang over ons nieuwe sportpark gesproken, maar komend seizoen wordt ons nieuwe sportpark inclusief nieuw clubhuis dan toch eindelijk gebouwd. Meer informatie hierover staat op de AFC website: www.afc.nl/sportparknieuws Teams Hieronder de verslagen van de aanvoerders van onze zondag teams. Zondag 3 - bijdrage van Thijs Blok Het team dat vorig jaar als zondag 4 promotie afdwong naar de reserve tweede klasse is dit jaar als zondag 3 verder gegaan. Aan het begin van het seizoen was er bij iedereen de overtuiging dat ook de tweede klasse "te doen" moest zijn. Dat vertrouwen nam toe toen bleek dat 7

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 8