prachtige goals en combinaties gemaakt, maar helaas ook veel goals te makkelijk weg gegeven. Daarnaast heeft AFC Zaterdag 1 heeft dit jaar aan den lijve ondervonden dat voetbal maar een spelletje is. Graag wensen wij de familie Dekkers heel veel kracht en sterkte toe bij het verlies van de zeer geliefde Peter. Tot slot, maak ik graag nog van de gelegenheid gebruik om trainer Benno Nihom te bedanken voor 3 hele mooie jaren AFC Zaterdag 1. Volgend seizoen zal Benno worden opgevolgd door Jorg Smeets die overkomt van Ajax Zaterdag 1. Jorg zal met AFC Zaterdag 1 uitkomen in de 1e Klasse, ook een waardig en hoog niveau om op te mogen acteren. De Commissie Top Amateurs wenst Jorg Smeets, elftalleider Tim de Groot en de rest van de staf heel veel succes toe! 6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 11 Een bijdrage van Patrick Reddering - Voorzitter B-commissie Zondag Senioren 3 t/m 11 Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Diederick de Mos. De begeleiding van de zondag 5, 7 en 9 was in handen van Patrick Reddering. Max Flam was verantwoordelijk voor de zondag 4, 6 en 11. En Diederick de Mos hield zich bezig met de zondag 3 en 8. Diederik de Mos heeft te kennen gegeven niet langer beschikbaar te zullen zijn voor de B-commissie. In het nieuwe seizoen komt een extra team bij. Trainers Het afgelopen seizoen was Kees Bregman de trainer van de zondag 3. Officieel had het team geen elftalleider maar Cocky van Duijvenbode is al jarenlang de grootste supporter van het team en bij veel wedstrijden aanwezig en daardoor tot groot plezier van de spelers eigenlijk toch de elftalleider. Na de winterstop zijn er mede door de terugkomst van de geblesseerde keeper veel wedstrijden gewonnen en is het team uiteindelijk op de 4e plaats in de reserve 2e klasse geëindigd en ook nog periodekampioen geworden. In de nacompetitie werd de eerste wedstrijd verloren en daardoor speelt het team volgend seizoen gewoon weer in de 2e klasse. Kees gaat volgend seizoen door als trainer van de zondag 3 en Cocky is dan ongetwijfeld nog steeds de grootste supporter van het team. De trainer van de zondag 4 was dit seizoen Abrahim el Bakkali. Als trainer van de zondag JO19-1 kwam hij samen met veel jeugdspelers uit ditzelfde team over naar de senioren. Deze groep werd nog aangevuld met spelers die het seizoen daarvoor nog bij AFC in de JO19-1 hadden gespeeld. Aanvankelijk zou het team gaan spelen in de reserve 3e klasse maar omdat de KNVB nog een plek over bleek te hebben in de reserve 2e klasse en het team erg ambitieus was en nog steeds is werd het dus spelen in de reserve 2e klasse. Als bijna allemaal eerstejaars senioren was het natuurlijk even wennen, maar het seizoen is met een uiteindelijke 5e plaats succesvol verlopen. Abrahim gaat volgend seizoen door als trainer van de zondag 4. Scheidsrechters 6

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 7