3. HET BESTUUR EN DE INTERNE ORGANISATIE Het bestuur was voor het seizoen 2017 - 2018 als volgt samengesteld: Ad Westerhof (66): 19e seizoen in het bestuur; 4e seizoen als voorzitter. Nicolaas van Ommeren (52): 9e seizoen in het bestuur; 5e seizoen als penningmeester. Ronald Koster (52): 17e seizoen in het bestuur en 2e seizoen als vicevoorzitter/bestuurslid commerciële zaken. Ernst-Pieter Knüpfer (57): 4e seizoen, 1e seizoen als (1e) secretaris. Peter Dekkers (63): 4e seizoen als commissaris jeugdvoetbal. Lou Hekster (59): 8e seizoen als commissaris seniorenvoetbal. Bob Duis (51): 9e seizoen in het bestuur; 2e seizoen als commissaris TOPamateurs. Remco Post (55): 2e seizoen als commissaris materiaal. Het bestuur kwam 16 keer officieel in vergadering bijeen. Echter, ook buiten de bestuurskamer was er veelvuldig, zo niet dagelijks, overleg omtrent de beslommeringen die het bestuur en haar naaste adviseurs bezighouden. De bijna wekelijkse bijeenkomsten met de Gemeente inzake ons nieuwe sportpark, de perikelen omtrent (de aanbesteding en bouw van) ons nieuwe clubhuis, het (wegvallen van ons) parkeerterrein en de moeizame gesprekken aangaande de parkeerplaatsen in de nieuwe parkeergarage van Q-Park en, niet te vergeten, de precaire situatie van ons eerste dat er in de winterstop ronduit slecht voorstond. Van paniek is nimmer sprake geweest en kortdaad optreden heeft uiteindelijk geleid tot de komst van André Wetzel als opvolger van Ton du Chattinier met in zijn kielzog een spits van formaat. Achteraf gezien goede keuzes, die mede verwezenlijkt konden worden door extra financiële middelen buiten de begroting om én het kunnen beschikken over een goed netwerk. Het besturen van een grote vereniging met inmiddels ver over de 2200 leden en een horeca in eigen beheer vergt meer dan alleen de inzet van een bestuur en haar commissies Naast verenigingsmanager Henny Kottmann wordt de administratie en het wedstrijdsecretariaat bemand door betaalde krachten, Rinus van Leijenhorst en Daryl Gerritsen. Laatstgenoemde is inmiddels opgevolgd door René de Vreeze. De commerciële commissie wordt ondersteund door Marriëtte Niënhaus, die onder andere bij de organisatie van de commerciële events uitstekend werk verricht en niet meer is weg te denken. De bar is inmiddels in eigen beheer en het personeel is overgenomen. Joop Kenter en Danielle Timmerman geven leiding aan een groep enthousiaste, veelal jonge krachten. En Hassan el Markouchi is als vanouds ons gezicht rond de kleedkamers en velden. Zonder hun inzet zouden wij de club niet kunnen runnen. Dat geldt overigens ook voor de vele 'vrijwilligers', die zich al dan niet belangeloos voor de club inzetten. Zij maken het mogelijk dat de ruim 120 teams wekelijks tegen een balletje kunnen trappen, daaraan veel plezier beleven en alles in goede banen wordt geleid. Daartoe behoren uiteraard ook de mensen van de wedstrijdtafel, de scheidsrechters, de fysio's, leiders, begeleiders en overige stille krachten. Vanaf deze plaats wil ik hen allen namens de club bedanken. 4. RESULTATEN SEIZOEN 2017 - 2018 In het seizoen 2017-2018 betraden bij AFC meer dan 120 teams in competitieverband het veld, verdeeld over seniorenteams, veteranenteams, jeugdteams, waaronder diverse meisjesteams, evenals de Eredivisie -, Champions League - en World Cup teams. Zowel bij de Senioren als de Junioren waren er weer de nodige kampioenen en promovendi. Namens AFC alle kampioensteams van harte gefeliciteerd. 2

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 3