Circa 160 genodigden zaten aan aan de fraai gedekte tafels en ware getuige van de uitreiking van de laureaten door onze voorzitter Ad Westerhof. De AFC Goed Genoeg Award ging naar de jeugdcommissie en daarmee werd niet alleen de zittende jeugdcommissie geëerd maar ook voorgaande jeugdcommissies. De Jeugdafdeling van AFC staat en dat komt door alle inspanningen over de jaren. Hulde! Frank Keijzer ontving de mr. Henne Boskamp Nobelprijs, Wiebe Westerhof werd benoemd tot Lid van Verdienste en Hans de Wijs tot Erelid. Zij allen werden uitgebreid door onze voorzitter toegesproken en ontvingen vanuit de zaal een grote blijk van waardering. Magid Jansen hield tot slot als aanvoerder wederom een prima speech en riep alle aanwezigen op het eerste te komen steunen bij de wedstrijden. De presentatie van de Persmap vond plaats op 21 september. Onder leiding van Mathjis Groenewoud vond een tweetal gespreksrondes plaats met aan tafel onder andere coryfeeën Sjaak Swart, Bep Thomas en Kees Gehring. De eerste exemplaren werden uitgereikt aan de Ajax speelsters International Desiree van Lunteren en Loïs Oudemast. De Persmap is het visitekaartje van AFC en stond dit keer onder redactie van onze voorzitter. Het vervaardigen van de Persmap is ontegenzeggelijk een megaklus en allen die hierbij betrokken waren verdienen alle lof. Een bijzondere blijk van waardering ging uit naar Ad's dochter, Hester Westerhof, voor haar vele werk met betrekking tot de samenstelling en begeleiding van de Persmap. Zij werd dan ook terecht in de bloemen gezet. Uiteraard werd er ook afgelopen seizoen weer 'gekiend', toch altijd weer een reuze gezellige en geslaagde avond met fraaie prijzen en een zeer grote opkomst. Voor een tweede maal in successie onder leiding van het 'nieuwe' Kien Dream Team, met Joey Singels, Michael Parsser, Jeroen Brussee, Tommy van Kampen, Milan de Wijs en Kay Botse. Zo ook waren er ook de traditionele bijeenkomsten van de Zilveren Ploegers (met 9 nieuwe leden) en de Ridders (met 4 nieuwe leden). Max de Bruin sr. en Johan de Bie, die beiden 13 jaar lang de organisatie van deze dag hebben verzorgd gaven aan dat dit voor hen de laatste keer was. Edwin Geluk werd bereid gevonden het stokje over te nemen. Er werd geklaverjast, gestreden om de Be Friends Cup, op 1 januari traditioneel gevoetbald met een mix van jong en oud tijdens de 'Sixes' en in de zalen van de Emergohal vond het Gelukkig Nieuwjaar Zaalvoetbaltoernooi plaats. Ook de totstandkoming van deze evenementen alsmede het zorgen voor een soepel en goed verloop vergen vele organisatorische inspanningen. Gelukkig is er vaker met het bijltje gehakt en zijn er voldoende vrijwilligers die een helpende hand bieden. Hulde! Op 7 januari 2018 was onze nieuwjaarsreceptie met de rede van onze voorzitter, die zoals te doen gebruikelijk op de website werd gepubliceerd. De Vrijwilligersavond werd afgeblazen in verband met het onverwachte overlijden van bestuurslid Peter Dekkers. Een andere traditie dat geen doorgang vond was het Dames diner, dit vanwege te weinig aanmeldingen. Dit zal volgend jaar ongetwijfeld anders zijn. 27

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 28