Wilfred en Sylvan geregeld. De opkomst was met 18 man erg hoog, waaronder alle 6 versterkingen, Simon, Frank en good old Henk Bijlsma. Onze trouwe toeschouwers Guido Smits, Andre Wijnand en Ger Smit waren bij veel wedstrijden aanwezig. Dit seizoen sluiten wij af met de nieuwe traditie een klassieke veteranen reünie voor alle (oud)spelers van de klassiek veteranen en het afscheid van Jos en Guido, die wij willen bedanken voor jarenlang voetbal plezier. Zij moeten tegen hun zin in wegens fysiek ongemak afscheid nemen. 10. MEISJESVOETBAL AFC Een bijdrage van Nick Mills en Kirsten Slisser-Mills Het fundament van het meisjesvoetbal bij AFC werd dit seizoen verder verstevigd met de komst van de mini's in de eredivisie en de uitbreiding in de onderbouw naar twee teams bij de MO9, MO11 en MO13 categorie. In de bovenbouw werd AFC vertegenwoordigd door de MO17-1 en MO19-1. De leercurve en ontwikkeling voor de teams was groot met de nieuwe speelvormen, nieuwe aanwinsten en stappen naar betere competities Hieronder een korte samenvatting van het seizoen: Mini's Sinds dit seizoen spelen er tien meisjes bij de mini's. Zij hebben het afgelopen seizoen PEC Zwolle en FC Groningen mogen vertegenwoordigen in onze eigen Eredivisie. Beide teams hebben dat met succes gedaan en zijn in de top vijf geëindigd. Aankomend seizoen zullen de tien meisjes onze MO9-1 en MO9-2 gaan vertegenwoordigen. MO9-1 De MO9-1 kende een uitstekend seizoen. Technische hoogstandjes werden gecombineerd met goed samenspel met als resultaat 2x een 2e plaats in de competitie en pas gestrand in de 1/2 finale van de beker. En met recht echte toernooitijgers: 7 toernooien gespeeld en 7x de 1e plaats! En dat alles met heel veel spelvreugde. Dat is en blijft toch het belangrijkste! MO9-2 De meiden van de MO9-2 hebben een zeer leuk seizoen gehad. De dames hebben in dit, voor de meeste, eerste seizoen heel veel voetbalplezier opgedaan. Deze toppers blijven volgend seizoen lekker met zijn allen doorgaan om er een nog leuker seizoen van te maken! MO11-1 Voor de MO11-1 was 2017-2018 een zwaar maar leerzaam seizoen. De eerste helft eindigde ze hoog in de eerste klasse waarna ze de overstap maakten naar de hoofdklasse. Daar trof dit nog jonge O11 team voornamelijk tweedejaars teams. Ondanks de vele verliespartijen gaven de meiden in de fysiek sterke tegenstanders uitstekend partij. Met de opgedane ervaring, de geweldige teamspirit kijken we dan ook vol vertrouwen uit naar een nieuw seizoen in dezelfde klasse. MO11-2 AFC MO11-2 startte het seizoen met een bijna nieuw team van 11 enthousiaste meiden. Op 3 na begon iedereen pas in 2017 met voetballen bij AFC. Met veel plezier gingen ze de wedstrijden in, waarbij hun tegenstandsters zeker in het najaar meestal (veel) te sterk bleken. Gedurende het seizoen gingen de meisjes steeds beter voetballen en vanaf januari '18 werden er gelukkig ook verschillende wedstrijden gewonnen met steeds beter spel. Het was een mooi seizoen vol leuke wedstrijden! Emily, Jade, Neda, Yasemin, Defne, Mabel, Isabel, Cato, Carlijn, 16

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 17