legendarische 'waterdag' op het programma. Speciaal voor deze dag wordt het complete sportpark omgebouwd tot waterpretpark met onder andere glijbanen, buikschuifbanen en tal van andere wateronderdelen. Complimenten aan Lars Folkertsma, voor de creatieve, sportieve en professionele aanpak van dit enorm populaire zomerkamp. In 2017 samen met Nathan Wiener en Jack Bijsterveld en nu in 2018 met Nick van der Bunt en Nabil Mulder wordt er door deze bevlogen AFC mannen een top prestatie geleverd. En tenslotte, een bewogen afscheid Er is terecht al veel over Peter gezegd en geschreven. De crematie van Peter was een waardig AFC afscheid. Het team van zoon Tommy begeleidde Peter met een bloemenhaag langs "het tuinpad van mijn vader" op de begraafplaats Zorgvlied. Familie en AFC familie waren één geheel tijdens deze hommage aan onze voorzitter van de jeugdcommissie. Alle herinneringen en samenvattingen van afgelopen seizoen in dit verslag verbleken bij hoe dit seizoen geëindigd is. Peter, we kijken, met jou in herinnering en dankbaar voor alles wat je voor AFC gedaan hebt, terug op een bewogen seizoen met bevlogen AFC-ers. We missen je. We missen je enorm! 9. DE KLASSIEKE VETERANEN Een bijdrage van Maarten Oldenhof Het seizoen 2017-18 begonnen wij met hoge verwachtingen. De eindeloos verwachte versterking van de zaterdag 2 kwam met maar liefst 6 mannen, Mendel, Robert, Ken, Hans, Harro en tenslotte ook Carlos. Deze versterkingen maakten het voetballeven voor de rest van het team een stuk aangenamer. Altijd kan je de bal kwijt aan de heren en dan doen ze er ook nog iets goeds mee, heerlijk. Dus hebben wij ook voetballend een uitstekend seizoen gehad met soms oogstrelend voetbal. De tweede plaats was ook meer dan verdiend en nu voor het komende seizoen met nog enkele versterkingen gaan wij vol voor het kampioenschap. Ajax had het sterkste team in de competitie en werd terecht kampioen. Wij begonnen de competitie met 21 man, waaronder de 6 nieuwkomers van de zaterdag 2 en de herintredende Brian Koster. Al snel vielen Jos Blank(heup), Erwin Smit(knie), Nils Adriaans (enkel), Johan(van alles) uit met blessures. Aan het eind van het seizoen ging Lennard naar Indonesië, maar kwam Jasper weer terug uit Colombia. Bijna het hele seizoen lukte het om alles met eigen mensen te spelen, maar enkele wedstrijden hebben wij hulp gehad van de zaterdag 2, van Dennis Iliohan en van Hans Huizing. Simon Brouwer heeft tot zijn enkelblessure de thuiswedstrijden gefloten, na zijn blessure heeft vooral Henk van Rooijen gefloten beiden tot ieders tevredenheid. Harro was topscorer met 25 goals en 4 assists, Sander moest einde seizoen tennissen in de Eredivisie!, maar maakte daarvoor nog wel 11 goals en ook 4 assists, Mendel had 15 assists en 6 goals, Christiaan 9 assists en 9 goals. Iedereen heeft er alles aan gedaan om er zoveel mogelijk bij te zijn, met als hoogtepunt de onderbreking van een familie weekend door MENDEL om even in 40 minuten aan VOC les te geven hoe echt voetballen moet. Het wisselbeleid van iedereen speelt 60 minuten en draait door heeft bij iedereen tot grote tevredenheid geleid. Wat waren de overige hoogtepunten? Zoals de laatste jaren gebruikelijk lagen die niet uitsluitend op het veld. Het elftal heeft met partners een topavond gehad met door Sander uitgekozen entertainment en met als hoogtepunt een verrassings-act van Elvis Watanabe in Grand-Café 't oude Dorp in Amstelveen. Dit seizoen hebben we wederom afgesloten in Ibiza, alwaar wij op elk gebied de AFC reputatie hebben hoog gehouden, wederom fantastisch door 15

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 16