klasse geëindigd. In het nieuwe seizoen worden zij zat 5 en gaan weer in een meer Amsterdamse poule spelen. Zaterdag 4 van Michiel Bijloo c.s. hebben weer keurig bovenin meegespeeld en zijn als 4e geëindigd. Ook hebben zij, net als vorig jaar, nog een extra promotiewedstrijd naar reserve 2e klasse mogen spelen. Maar helaas, het seizoen was net iets te lang. In de competitie van 2018 2019 worden zij zat 6 omdat zij aan de beurt zijn voor een verre poule. Zaterdag 5, van Lennart Ammerlaan hebben wederom sportief een minder seizoen gedraaid en zijn helaas als #11 van de 12 gedegradeerd naar de reserve 4e klasse. Zij worden het nieuwe zat 8. Zaterdag 6 was het team van Bas van Wieringen. Met 9 overwinningen maar ook 8 nederlagen zijn zij toch nog als 4e geëindigd in een competitie met 11 teams. Ook zij mochten nog een promotiewedstrijd spelen. Maar ook voor hen duurde het seizoen net iets te lang. Komend seizoen worden zij zat 4. Zaterdag 7, was het team van Gijs Tijsseling en 'good old' Jean-Paul Lo ten Foe. Sportief een top seizoen gedraaid met een verdienstelijke 2e plek. Helaas in de promotiewedstrijd was Almere net te sterk. Zij blijven komend seizoen als zat 7 spelen. De Zaterdag 8 van Alain Leon c.s. waren dit seizoen ook aan de beurt om verder te spelen. Dit zorgde ervoor dat zij helaas niet altijd compleet waren. Edoch, met een sportieve eindsprint wisten zij nog een periodetitel te pakken. En in een flow hebben zij uiteindelijk van Almere, die dus eerder zat 7 hadden verslagen, gewonnen. Daarmee was promotie naar de reserve 2e klasse een feit. Hierdoor worden zij automatisch het nieuwe zat 3. De teams van zat 9 tot en met zat 12 zijn allemaal in de reserve 4e- en 5e klasse uitgekomen. B-categorie. Zaterdag 9 was het team van Tom Huisman. Met maar liefst 15 overwinningen zijn zij keurig 2e geworden in een poule van 13 teams. Helaas was sv Ouderkerk verreweg het sterkste team en zat er geen kampioenschap in. Echter toch weer een leuk seizoen gedraaid. De Zaterdag 10 van Freek Tilman hebben sportief een wat minder seizoen gehad. Een 10e plek was hun deel. En zij hadden ook af en toe wat moeite met compleet te zijn. Daarom ook volgend seizoen een 4-tal nieuwe spelers erbij. Nieuwe ronden, nieuwe kansen. Zaterdag 11 van Wieger v/d Linden c.s. hebben sportief ook een wat minder seizoen gehad. Zij hebben wel een lange competitie gehad met maar liefst 26 wedstrijden. Een 13e plek betekende geen degradatie omdat je niet kan degraderen in de reserve 4e klasse. Echter op eigen verzoek gaan zij komend seizoen in de 5e klasse spelen en krijgen er tevens vijf nieuwe spelers bij. Zaterdag 13 van Thomas van der Werff c.s. zijn overtuigend en terecht kampioen geworden in de reserve 5e klasse!!! Promotie is niet verplicht en daarom blijven zij, op eigen verzoek, komend seizoen in deze klasse. De Veteranen 1 (AFC 35+1) van Sebo Woldringh c.s. zaten dit jaar weer in een aardige poule met leuke tegenstanders uit Haarlem en omgeving. Lang meegedaan om de titel maar AMVJ is de terechte kampioen geworden. Echter door de 2e plek is promotie naar de reserve 1e klasse 11

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 12