This season zondag 11 played in 7th class amateur league, we have a coach to help training and match every week, we started with 16 players, in the first 12 matches, we only lost 2 matches, but after winter break, we have 3 players injured, sometimes even hard to have substitution, the result in 2018 that we are very unsatisfied. Because this is the first season we play in AFC, so we learnt a lot with match and organization, we already start to make plan for new season. Activiteiten Op 25 april 2018 werd de 'AFC Be Friends Cup' georganiseerd. Dit toernooi moest de afgelopen twee seizoenen helaas worden afgelast vanwege te weinig deelnemende seniorenteams. Oorspronkelijk werd dit toernooi altijd eind mei ter afsluiting van de competitie gespeeld. Door een gewijzigde opzet en datum waren bijna alle teams aanwezig. In de finale won de zondag 3 uiteindelijk met penalty's van de zondag 4. Behalve voetballen moesten de teams een online voetbalquiz invullen en de rust- en eindstand voorspellen van de Champions League wedstrijd Bayern München - Real Madrid (uitslag 1-2). Op basis van alle onderdelen werd de overall winnaar van het toernooi de zaterdag 8. Mede door het optreden van zangeres Laura Fischer werd de 'AFC Be Friends Cup' een groot succes. Op 7 januari 2018 werd in de Emergohal het 'Gelukkig Nieuwjaar' toernooi gespeeld. De winnaar van het ochtendprogramma werd de zaterdag 2. In de middag ging de finale tussen twee teams die bestonden uit spelers van de zondag 4. Vrijwilligers De B-commissie is zuinig op haar vrijwilligers en koestert deze AFC-leden binnen de club. Wij bedanken iedereen voor hun inzet, want dankzij hun inspanningen is het weer een zeer geslaagd seizoen geworden. Wij wensen iedereen een fijne vakantie en tot ziens bij de start van het nieuwe voetbalseizoen 2018/2019. 7. ZATERDAG SENIOREN Een bijdrage van Sebo Woldringh - Secretaris C-commissie Hoe is het de elftallen, zaterdag 2 tot en met 12, alsmede de Veteranen 35+1, 35+2, 35+3 en 45+1 vergaan in het seizoen 2017-2018? De Zaterdag 2 speelde nog steeds in de sterke reserve 1e klasse onder leiding van Jeroen Brussee. De laatste jaren zijn zij steevast in de onderste regionen geëindigd, maar wisten zij degradatie nog te voorkomen. Dit seizoen is helaas toch het doek gevallen en is degradatie naar reserve 2e klasse een feit geworden. Jammer, potentie meer dan genoeg, echter dikwijls hadden zij moeite om compleet te zijn ondanks een indrukwekkende lijst met spelersnamen. Extra vermelding: zat 2 heeft wederom het ochtendprogramma van de 23e editie van het Gelukkig Nieuwjaar zaalvoetbaltoernooi gewonnen! De elftallen zaterdag 3 tot en met zaterdag 8 zijn allemaal uitgekomen in de reserve 3e klasse, A-categorie. De Zaterdag 3 van Jack Huiman c.s. was het oude zat 7 en was samen met oude zat 6 (Alain Leons) aan de beurt om wat verder weg te spelen. En ondanks wellicht wat méér auto km's hebben zij sportief een goed seizoen gedraaid en zijn zij als 3e in poule A van de reserve 3e 10

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 11