Dit kan straks via een lening of via een obligatie, een "clubliefde obligatie" of een "rendementsobligatie". We wachten echte r tot de eerste paal de grond in is en hebben derhalve nog De gezinskorting van 10% v anaf 4 personen woonachtig op hetzelfde adres blijft gehandhaafd Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling vóór 1 augustus 2018 van de verschuldigde contributie en indien van toepassing entreegeld en overschrijvingskosten. De contributieverhoging wordt door de Vergadering goedgekeurd. De inning van de contributiegelden zal ook komend seizoen via ClubCollect plaatsvinden. d. Vaststelling begroting seizoen 2018_2019 De penningmeester neemt de posten van de inkomsten- en lastenkant van de begroting in grote lijnen door en geeft hier en daar een korte toelichting, Naar aanleiding hiervan worden de volgende opmerkingen geplaatst c,q, vragen gesteld, P eter van den Dungen jr. vraagt naar de post Diversen (onder Baten). Dit betreft evenementenmet name in de zomerperiode (bijv. ING); dit levert ook opbrengsten op voor de Bar. Ed win Geluk hoorde dat er nieuw leven in S.C. The Reds zou worden geblazen, maar ziet dat deze betrekkelijk laag is begroot. De penningmeester stelt: eerst zien dan geloven. Hans Honsdrecht heeft een vraag over het Jaardiner P eter van den Dungen jr. heeft een vraag over de overschrij ding van de onkosten van AFC 1.0B penningmeester geeft aan deze strak te will en begroten. H, erna wordt de begroting goedgekeurd. Nieuwe clubhuis De voorzitter meldt dat hij iets over het nieuwe clubhuis wil vertellen voordat we naar de rondvraag gaan. Hij meldt dat de aanbesteding is geschied, echter deze is mislukt, Er was slechts één partij die een begroting heeft ingediend en deze zat er 50% boven de gestelde limiet. De gemeente heeft een nieuwe aanbesteding gedaan en er zijn thans 2 aannemers bereid gevonden. De deadline voor het indienen van de begroting is volgende week (begin juli 201 8). De voorzitter meldt dat de begrotingslimiet naar beneden is bijgesteld en dus zijn veranderingen aan het beoogde clubhuis noodzakelijk. De kans bestaat zelfs dat het weer mis gaat. ij hebben een contract, maar weten niet wat er dan gaat gebeuren. Het is vervelend, maar vooral voor de Zuidas. Er zou een nieuwe weg moeten komen, maar dat kan dan ook nog niet. Ruud Mantel vraagt waarom er maar één aannemer had gereageerd. De voorzitter licht dit toe en zegt dat de Gemeente overal controles op zet. De voorzitter stelt dat de druk op het gebiedsdeel verder toeneemt. V im Crouwel vraagt of we het clubhuis kunnen betalen. De voorzitter legt uit dat we dat kunnen en dat we tegelijk een buffer willen aanhouden. Daarbij komt dat we het clubhuis ook nog moeten aankleden. ruimschoots de tijd. De voorzitter belooft dat het bestuur hier nog uitgebreid op terugkomt. P eter van den Dungen vraagt wat de verwachting is wanneer de eerste paal de grond in gaat. De voorzitter meldt dat dit al op 1 mei had moeten gebeuren. De penningmeester meldt dat de nieuwe aanbesteding in de komende weken meer vorm zal krijgen en als dan naar verwachting de eerste paal op 1 september de grond in zal gaan. De voorzitter meldt dat het goed is dat we een goed contract hebben. Het probleem ligt bij de Gemeente, wij houden het nog wel even uit.

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 9