Donateurs worden verzocht minimaal 124 - te betalen Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,- Entreegeld nieuwe leden 50,- Overschrijving KNVB 15,-. De inkomsten uit recettes wedstrijden van ons eerste alsmede uit de Voetbalschool AFS laten eveneens een positief resultaat zien. Daarentegen zijn de verwachte inkomsten S.C The Red s achtergebleven. De grootste meevaller ziet op de ontvangen gelden met betrekking tot de Opleid ingsvergoeding. Vijf spelers maakten de overstap naar het betaalde voetbal in binnen- en buitenland en dit heeft de clubkas aanzienlijk gespekt. Bob Neseker vraagt of we geld krijgen van Fox. De voorzitter geeft een korte toelichting en meldt dat uitsluitend de clubs uit de Tweede Divisie en pas na dit seizoen een vergoeding zullen krijgen. Machiel van der W oude vindt de toename van de post Administratie Personeel zorgelijk. De penningmeester laat weten deze zorg te delen. Vroeger werd alles zelf gedaan, maar dat is niet meer te doen. Dit geldt ook voor het secretariaat. We hopen op continuïteit en daarmee het voorkomen van een mismatch tussen het ledenaantal en Sportlink. De voorzitter licht verder toe en zegt dat het bestuur besloten heeft voor een professionelere aan pakte: er is geïnvesteerd in administratie en financiën. De tijden zijn veranderd. De professionalisering is ingezet zodat de vrijwilligers kunnen blijven functioneren. Hans Honsdrecht vraagt naar de overschrijding van de post Materiaal/ Kleding/ S choenen. Deze was in het verleden niet goed begroot. Hans Elias vraagt naar de toename van de kosten voor de Persmap. De voorzitter meldt dat we geen adverteerders hebben. Edwin Geluk vraagt naar de kosten van ClubCollect. De penningmeester geeft aan dat zij per gefactureerd lid betaald krijgen en dat zij een belangrijk deel van hun kosten terugbetalen via een bij AFC afgenomen reclamebord. Hans Honsdrecht vraagt naar de oorzaak van de forse overschrijding van de post Top A mateurs Trainers. Dit houdt verband met het vertrek van Ton Du Chattinier en de opvolging door Andre etzel b. Verslag van de kascommissie De secretaris leest de verklaring van de kascom missie voor. De kascom missie verklaart de administratie over het boekjaar 2017-2018 steekproefsgewijs te hebben gecontroleerd. De kascommissie stelt vast dat de gepresenteerde cijfers de financiële positie van de vereniging correct weergeeft. De leden van de kascommissie danken de penningmeester voor de deskundige bean twoording en het geven van toelichting op gestelde vragen. De kascommissie stelt de Vergadering voor het bestuur te dechargeren. Volgt applaus. c. Vaststelling contributies seizoen 2017-2018 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2018-2019 met toepassing van een indexatie van 1.4% te verhogen en als volgt vast te stellen. Seizoen 2018-2019 2017-2018 Senioren 394,- 388,- Senioren 18-23 jaar 348,- 343,- Senioren boven 60 jaar 231,- 227- Jeugdleden 338,- 333,- Jeugdleden selectie (A1 t/m D1) 389,- 383,- Heeren Divisie 162,- 159-

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 8