dat het jaarverslag 35 pagina's telt. We mogen blij zij n dat er zoveel voor de club wordt gedaan, Alphons P eters uit zijn zorgen voor komende tijd hoe men bij calamiteiten het snelst op ons sportpark kan komen. Er moet contact worden opgenomen met Steven W ijsman van de Gemeente want er moet zo snel mogelijk een oplossing voor komen. De voorzitter meldt dat het grote hek gewoon open is. Machiel van der W oude vraagt in a fwezigheid van Johan de Bie als laatste spreker het woord. Hij wil namens de ereleden het bestuur bedanken. Hij vermeldt dat er maar liefst 30 ag endapunten zijn en Machiel van der W oude spreekt de wens uit dat er meer publiek komt kijken bj de wedstrijden van ons vlaggenschip. Hij prijst hoeveel energie Bod D uis er met zijn commissie Topamateurs in stopt. Datzelfde geldt ook voor Lou Hekster en zijn B- en C-com missie, die dit al jaren doen. Hij vindt het leuk dat alle teams, net als bij de meisjes, worden besproken. Ook de voorzitter stopt enorm veel energie in AFC. Als oud-voorzitter weet hij als geen ander dat er veel op de voorzitter afkomt, en wat er allemaal moet gebeuren met en voor families. Daar wordt AFC- waardig mee omgegaan. Kijk end naar de toekomst wenst M achiel van der W oude het nieuwe bestuurslid Hans Veldkamp als opvolger van P eter Dekkers heel veel succes. Het zal een zware taak zijn P eter Dekkers te vervangen. Het andere nieuwe bestuurslid, Meindert Huisman, heeft een kritische geest, maar ook veel ervaring. Machiel van der oude wenst ook hem veel succes. Tot slot stelt Machiel van der Woude dat we met elkaar verheugd zijn met dit bestuur en hij wenst hen allen veel succes. Volgt applaus. De voorzitter dankt Machiel van der o ude en zegt dat het bestuur met plezier aan het nieuwe seizoen begint. 30. S l uiting door de voorzitter, Om 22:45 sluit de voorzitter de Vergadering. Notulen Alg emene Vergadering 21 juni 2018 Notulen van de Alg emene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club, gehouden op 21 juni 2018 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelela an 50 te Amsterdam. Aanwezig: 36 led en hebben de presentielijst ondertekend. Het aantal aanwezige leden was echter meer. 1. Opening door de voorzitter Om 20.00 uur opent voorzitter Ad W esterhof de Alg emene Vergadering (de Vergadering). Nadat hij geconstateerd heeft dat er niet voldoende stemgerechtigden aanwezig zijn, sluit hij de Vergadering en deelt mede dat de volgende Vergadering op dezelfde datum zal plaatsvinden om 20.30 uur. Om 20.30 uur opent de voorzitter de vergadering met een hartelijk woord van welkom aan de aanwezigen, in het bijzonder de aanwezige ereleden, de Leden van Verdienste, de winnaars van de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs, de AFC-Rid ders en de commissieleden. 2. Ingekomen stukken De voorzitter meldt dat het plotselinge overlijden van bestuurslid Peter Dekkers op 22 mei jl. ertoe heeft geleid dat we in deze vergadering uitsluitend het agendapunt van de financiën behandelen. De overige agendapunten zullen vervolgens in de vergadering van 6 september worden behandeld. De voorzitter vraagt de aanwezige leden een minuut stilte in acht te nemen voor het overlijden van P eter Dekkers Secretaris Ernst-Pieter Knüpfer deelt mee dat hij de volgende stukken heeft ontvangen

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 6