27a. H orecacommissie, komend seizoen helemaal niets. De KNVB heeft in feite het voetbal op z'n kop gezet. Er is geen Het bestuur stelt voor Remco Post en David W esterhof in deze commissie te benoemen. De vergadering gaat hiermee akkoord. 28. L ustrum com missie, Het bestuur stelt voor Ronald Koster te benoemen. De vergadering gaat hiermee akkoord. 29. Rondvraag De volgende mensen melden zich aan voor de rondvraag: P eter van den Dungen jr., Sebo-Jan ^W oldringh, Max Flam, Alphons P eters en M achiel van der W oude. P eter van den Dungen jr. vraagt of er een meerjarig beleidsplan van AFC is. Hij wil graag zien dat de tradities behouden blijven en we niet verder groeien. Hij vindt tevens dat het beleid heel erg op de topamateurs is gericht. De voorzitter geeft aan dat de jeugd veel aandacht krijgt. Ook wordt er aandacht aan de senioren recreatie besteed, we willen echter geen nieuwe teams aannemen als zij geen binding met de club beogen maar passanten zijn. P eter van den Dungen jr. wil ervoor waarschuwen dat de club wordt uitgehold. De voorzitter geeft aan dat het geld voor de Topamateurs niet uit de club komt. Voetbal in de grote stad is nu eenmaal anders dan in een dorp. Het regionale voetbal trekt wel veel publieke belangstelling. Alphons Peters meldt dat er voor de selectieteams bij de jeugd slechts 7 nieuwe spelers zijn aangetrokken, er wordt gestreefd zoveel mogelijk jeugd van binnen de club uit te laten doorstromen. Sebo-Jan ^Vold ringh vraagt naar de Horecacom missie. De penningmeester antwoordt dat de bar thans in eigen beheer is en er derhalve vanuit de club aandacht aan moet worden besteed. Het is allemaal nog wel een beetje wennen. Sebo-Jan ^Vold ringh zou graag willen zien dat de Zaterdag 1 een springplank wordt voor het eerste. Hij wil graag dat de jongens uit de A1 naar de Zaterdag 1 komen. Voorts spreekt hij zijn zorg uit over de tendens dat er steeds meer wedstrijden op de zaterdag worden gespeeld. Dit wordt onder andere veroorzaakt doordat de KNVB de Zaterdag en Zondagclubs bijeen heeft gevoegd. Tot slot spreekt Sebo-Jan ^Vold ringh zijn bewondering uit voor René de Vreeze en de commissies. Het wordt nog meer plannen als we straks naar 5 velden gaan. Max Flam heeft een aantal punten. Hij vraagt zich af hoever wij strategisch en beleidsmatig willen meegaan met de clubs uit de bollenstreek. Voorts meldt hij inzake merchandising dat je bij voetbalshop,nl alles gepersonifieerd kan kopen, zijn missie is geslaagd. Verder vraagt hij naar de stand van zaken ten aanzien van de voetbal Pyramide en het aanstaande lustrum in verband met 125 jarig bestaan van de club. Als i aatste vraagt hij of het klopt dat Kees G ehring is teruggetreden uit de Stichting Keep S miling en tot slot wil hij weten wat er met de borg geschiedt nu er geen gebruik meer kan worden gemaakt van het parkeerterrein. De voorzitter meldt dat de borg bij René de Vreeze kan worden teruggehaald. De voorzitter meldt voorts ten aanzien van de Stichting Keep S miling dat er over de toekomst wordt nagedacht. Henny Kottmann en Henk Bijl sma hebben nog zitting in het bestuur, Kees G ehring wordt gevraagd om terug te keren. De voorzitter meldt dat Kees G ehring na 42 jaar in het bestuur van de Stichting Goed Genoeg zitting te hebben gehad, thans uit het bestuur van deze Stichting is teruggetreden. De voorzitter geeft een korte toelichting omtrent de voetbal Pyramide. In principe is de pyramidisering totaal mislukt. Hij hekelt de situatie rond clubs als de Dijk en Achilles en hoe de KNVB daa rmee is omgegaan. Hij geeft aan dat er komend seizoen geen tweede (BVO) elftallen bijkomen. Er gebeurt regionaal voetbal meer.

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 5