16. V erkiezing Commerciële Zaken. Deze com missie bestaat uit Ronald Koster (voorzitter), P eter van Leeuwen, Joost van Dolen en Dick Rijna. Henny Kottmann en Mariette Niënhaus ondersteunen de com missie. Ronald Koster, Peter van Leeuwen en Dick Rij na zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor Nick van Ommeren als voorzitter te benoemen. De vergadering gaat hiermee akkoord. 17. Verkiez ing Commissie Medische Zaken. Deze commissie bestaat uit Wi m Crouwel (voorzitter), Michael Oliv eira, Lex S waan en Co G rosze Nipper en Bas P ijnenburg. Au en zijn herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de commissie uit te breiden met Floor Monas. De vergadering gaat hiermee akkoord. 18. V erkiezing Strafcommissie. Deze commissie bestaat uit Mr. Lex O osterling, Mr. Jeroen W alker en Mr. K en W atanabe en plaatsvervangend lid Mr. Quint us Ab eln. An en zijn herkiesbaar. 19. V erkiezing Commissie van Beroep. Deze commissie bestaat uit Roy van Dijk voorzitter Wiebe W esterhof, P atrick Reddering en Hans Veldkam p. Au en zijn herkiesbaar. 20. V erkiezing Kascommissie. Deze commissie bestaat uit en Maxim Lassally, ^Vi m Ringe en P eter van den Dungen jr. Plaatsvervangend leden zijn Edwin Geluk en Max Flam Maxim Lassally is statutair niet herkiesbaar en zijn plaats zaal worden ingenomen door Edwin Geluk. Ter vergadering meldt Sebo-Jan oldring zich aan als plaatsvervangend lid. De vergadering gaat hiermee akkoord. 21. V erkiezing Kennismakingscom missie. Deze commissie bestaat uit Ger van Caspel, Michiel M iddendorf, P atrick Reddering, Sebo-Jan W oldringh, Ruud Mantel, Ronald Koster en David W esterhof. Au en zijn herkiesbaar. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden met Hans Veldkamp en iebe W esterhof. De vergadering gaat hiermee akkoord. 22. V erkiezing M ediacommissie Deze commissie bestaat uit Bobby Gehring (voorzitter), Hans Elias, Laurens Bianchi en Arj an Andriessen. Arjan Andriessen is niet herkiesbaar. 23. V erkiezing Ar chiefcom missie. Deze commissie bestaat uit Hans de ij si m Ringe en Edwin Geluk. Au en zijn herkiesbaar. 24. V erkiezing Klassieke Veteranencom missie. Deze commissie bestaat uit Maarten Old enhof en Lennard P arlevliet. Lennard P arlevliet is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor Marius Brinkhorst te benoemen, De vergadering gaat hiermee akkoord. 25. V erkiezing Commissie Sociale Zaken. Deze commissie valt onder de verantwoordelijkheid van het bestuur en wordt ondersteund door Johan de Bie, G er van Caspel en Edwin Geluk. Au en zijn herkiesbaar. 26. V erkiezing Scheidsrechterscom missie. Deze commissie bestaat uit Frans Jüch (voorzitter), Eric Bos, Gerrit Al tena en Karel Kuijvenhoven. Aii en zijn herkiesbaar. 27. C ommissie van M ateriaal. Deze commissie bestaat uit Remco Post. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden en te benoemen René de Vreeze. De vergadering gaat hiermee akkoord.

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 4