10. V aststelling begroting seizoen 2018-2019 11. V erkiezing Elftalcommissie A TOP amateurs 14. V erkiezing nieuwe Elftalcommissie D (Heeren Divisie). Het bestuur stelt kandidaat voor te benoemen, Meindert Huisman (penningmeester) en Hans Veldkamp (commissaris Jeugdvoetbal). Nick van Ommeren wordt commissaris Commerciële Zaken r. De Vergadering stemt in met applaus. icevoorzitter. De voorzitter staat geruime tijd stil bij het plotselinge overlijden van Peter Dekkers en memoreert zijn vele en goede werkzaamheden voor de J eugd. Hij merkt op dat de Jeugdcommissie na het wegvallen van P eter Dekkers veel met elkaar heeft samengezeten en gesproken en zij zijn in volle vaart doorgegaan. Ronald Koster werd gevraagd de link te zijn binnen het bestuur. Het bestuur wilde Ronald Koster een waardig afscheid geven en dan zou het niet logisch zijn hem te vragen aan te blijven. Op verzoek van het Dagelijks Bestuur werd toen Ad W esterhof naar voren geschoven om tijdelijk de vacature van commissaris jeugdvoetbal in te vullen. Vervolgens heeft het bestuur vlak voor de vergadering met de Jeugdcommissie samen gezeten. Rob Genot heeft namens de Jeugdcommissie toen een presentatie gegeven waarbij zij zelf de namen hebben ingevuld wie wat zou gaan doen. Hans Veldkamp werd door de Jeugdcommissie voorgedragen als voorzitter van de Jeugdcommissie en zal in die hoedanigheid zitting nemen in het bestuur. Vervolgens richt de voorzitter het woord tot Ronald Koster en gaat in vogelvlucht door zijn bestuurlijke carrière, die in 2001 begon onder het voorzitterschap van Dick van der Klauw. Hij memoreert dat Ronald Koster vicevoorzitter is geweest en tijdens de ziekte van M achiel van der oude als waarnemend voorzitter heeft opgetreden, ook tijdens het Jaardiner. Hij meldt tenslotte dat hj het altijd plezierig heeft gevonden om samen met Ronald Koster te besturen. Ronald Koster spreekt vervolgens zijn dankwoord uit en gaat terug in de tijd, waarbij hij zijn bestuurlijke werkzaamheden opsomt, met wie hij allemaal in het bestuur heeft gezeten en welke trainers van het eerste hij heeft meegemaakt. Tot slot dankt hij vele mensen en alle AFC'ers voor het in hem gestelde vertrouwen 9. Contributies seizoen 2018-2019 Dit agendapunt is reeds behandeld en goedgekeurd in de algemene vergadering van 21 juni 2018. Dit agendapunt is eveneens reeds behandeld en goedgekeurd in de algemene vergadering van 21 juni 2018. Deze commissie bestaat uit Bob Duis (voorzitter), Ge offr ey Galata, Robert Gehring, Jack Huiman, Frank Keijzer en Heintje Bijl sma. Geoffr ey Galata en Frank Keijzer zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor Jair Koekoek en Benjamin Pinto te benoemen. De vergadering gaat hiermee akkoord. 12. V erkiezing Elftalcommissie B. Deze commissie bestaat uit Patrick Reddering (voorzitter), Max Fl am (secretaris) en Diederick de Mos. Diederick de Mos is niet herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie C Deze commissie bestaat uit Roy van Dijk voorzitter Sebo W oldringh (secretaris), Jack Huiman en Emiel Neter. Au en zijn herkiesbaar. Deze commissie bestaat uit Derek van der Vl ugt en Jochen Blaffert. Beiden zijn herkiesbaar. 15. V erkiezing Jeugdcommissie. Deze commissie bestaat uit Peter Dekkers (voorzitter), Michiel Middendorf (secretaris) en leden Hans Veldkamp, Alphons Peters, Nick Mills, K irsten Slisser en Wiebe W esterhof. P eter Dekkers (helaas overleden) en Wiebe W esterhof zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor Hans Veldkamp als nieuwe voorzitter te benoemen. De vergadering gaat hiermee akkoord.

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 3