JAARVERSLAG 2018-2019 AFC heeft zo'n 120 teams Het eerste elftal vergaarde de eerste seizoenshelft slechts 11 punten. Er werd met z'n allen besloten dat 't anders, beter moest. André Wet zel werd gehaald en dankzij een nipte Notulen Alg emene Vergadering 6 september 2018 Notulen van de Al gemene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club, gehouden op 6 septem ber 2018 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelela an 50 te Amsterda Aanwezig: 67 led en hebben de presentielijst ondertekend. Het aantal aanwezige leden was echter aanzienlijk meer. 1. Opening door de voorzitter Om 20.00 uur opent voorzitter Ad W esterhof de Alg emene Vergadering (de Vergadering), Nadat hij geconstateerd heeft dat er niet voldoende stemgerechtigden aanwezig zijn, sluit hij de Vergadering en deelt mede dat de volgende Vergadering op dezelfde datum zal plaatsvinden om 20,30 uur. Om 20,30 uur opent de voorzitter de vergadering met een hartelijk woord van welkom aan de aanwezigen, in het bijzonder de aanwezige ereleden Edwin Geluk Ger van Caspel, Hans de Wijs, Kees G ehring en Machiel van der W oude, de Leden van Verdienste, de winnaars van de Mr, Henne Boskamp Nobelprijs, de AFC-R idders en de commissieleden. De voorzitter memoreert het plotselinge overlijden van ons bestuurslid Jeugdzaken, P eter Dekkers, op 22 mei jl, dat ertoe geleid heeft dat de ledenvergadering werd uitgesteld tot 6 september, In verband met de door de licentiecommissie van de KNVB g estelde deadline ten aanzien van het indienen van de jaarrekening, is het agendapunt over de financiën tijdens de ledenvergadering van 21 juni 2018 behandeld, 2. Ingekomen stukken Secretaris Ernst-Pieter Knüpfer noemt de namen van de leden die zich voor de vergadering hebben afgemeld en meldt dat er verder geen ingekomen stuken zijn, 3. N otulen van de Alg emene Vergadering van 29 juni 201 7, De notulen worden pagina voor pagina doorgenomen, Er worden door de aanwezigen geen opmerkingen gemaakt zodat deze notulen onder dankzegging aan de secretaris worden goedgekeurd en ongewijzigd worden vastgesteld, 4. Bestuur mededelingen De voorzitter meldt dat de volgende personen ons zijn ontvallen, Het betreft: Loes Slaap-Kuipers echtgenote van AFC-R idder Ben Slaap, P iet Ouderland oud-trainer van AFC s eerste elftal van 1971 tot 1976, H enk de G root AFC R idder en lid van de Zilveren Ploeg, ^Villem van Oort - AFC-R idder en lid van de Zilveren Ploeg, Rolf Leeser AFC R idder en lid van de Zilveren Ploeg, P eter Dekkers Bestuurslid AFC en Voorzitter van de Jeugdcommissie, Frans Ris oud pachter van AFC, De voorzitter vraagt de aanwezige leden om een minuut stilte in acht te nemen om hen te herdenken, Dan vraagt de voorzitter de aanvoerders van de zaterdag 12 en de zondag 7 naar voren te komen, Zij zijn met hun team kampioen geworden en worden op gepaste wijze onder luid applaus gehuldigd, 5. Ja arverslag secretaris seizoen 2017-2018 Dit verslag is enkele dagen vóór de vergadering op de website gepubliceerd, De voorzitter belicht een aantal punten en memoreert wat er het afgelopen jaar zoal binnen de club is gebeurd, overwinning in de laatste wedstrijd bij Excelsior Maassluis werd handhaving veiliggesteld, Hiermee werd tevens het periodekampioenschap veroverd met als gevolg dat we op 25 september voor de KNVB -beker thuis tegen Telstar mogen aantreden, Kortom: het gaat goed

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 1