Johan de Bie vraagt of wij al contact hebben gehad met de nieuwe wethouder. De voorzitter geeft een korte toelichting en zegt dat het overleg van zelf komt. Machiel van der W oude stelt dat of de aannemers te duur zijn of het clubhuis te duur is. Hij vraagt zich af of de aannemers niet kunnen samen werken. De voorzitter meldt dat de Gemeente het budget heeft verhoogd, wij moeten daar 10^^ aan meeb eta len. 4. Rondvraag De volgende mensen melden zich aan voor de rondvraag: W im Crouwel, Bob Neseker, M achiel van er W oude en Johan de Bie. W im Crouwel meldt dat de Medische Commissie al sinds 1991 bestaat. Zij houdt 2x per week een inloopspreekuur en dat gaat erg goed. Hij wil zich er hard voor maken dat het budget met 10% wordt verhoogd. De penningmeester geeft aan dat dit vorig jaar al was toegezegd. Bob Neseker stelt dat we over 1^ jaar 125 jaar bestaan en vraagt zich af of hier niet te karig voor is begroot. De voorzitter meldt dat er een jubileumcommissie moet komen die het werk gaan doen. Hier is deels voor begroot. Bob Neseker adviseert om sponsoren te zoeken voor het jubileum. Machiel van der W oude zegt dat de P ersmap een mooi visitekaartje voor de club is, echter ook een grote uitgave. Hij vraagt naar het besluit van het bestuur. We z ouden wel een Persmap moeten hebben het komende seizoen. De voorzitter meldt dat er geen vrijwilligers zijn om de P ersmap te maken. Machiel van der W oude zegt dat hij door Kees G ehring is benaderd en dat hij wel bereid is om mee te helpen. Er is wel voor begroot. Machiel van der oude wil dat de traditie niet verloren gaat. Michael van Os zegt dat de naam Persmap de lading niet dekt. Hans Honsdrecht vraagt waarom er geen oproep gedaan wordt op de website. Tot slot krijgt Johan de Bie het woord. Hij stelt dat het vroeger de gewoonte was om namens alle aanwezigen het bestuur hartelijk te bedanken voor alles wat zij heeft gedaan. Het was subliem. 5. S l uiting Om 22.10 sluit de voorzitter de Vergadering. Hij hoop uit allen gezond weer terug te zien. wenst eenieder een prima vakantie en spreekt de

Jaarverslagen | 2018 | | pagina 10