Administratie Dankzij de hulp en ondersteuning van Daryl Gerritsen op de administratie werd ons weer veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoerders en spelers altijd goed informeren over o.a. nieuwe spelerspassen, aanvragen van snipperdagen, wedstrijdprogramma etc. De digitalisering bij de KNVB gaat ook in het volgende seizoen nog door. Met ingang van de nieuwe competitie hoeven de aanvoerders het digitale wedstrijdformulier niet meer op een lap top in te vullen maar doen ze dit via het zogenaamde mobiele wedstrijdformulier in de KNVB- wedstrijdzaken app. Een van de grote voordelen is dat in deze app alle digitale spelerspassen van een team staan vermeld. Dus een aanvoerder hoeft zich nooit meer zorgen te maken of hij de fysieke plastic spelerspassen wel bij zich heeft. Ander voordeel is natuurlijk dat de passen niet kwijt kunnen raken. De dagelijkse inzet en hulp van onze AFC-administratie is uiteraard belangrijk voor het goed functioneren van onze club. Samen met verenigingsmanager Henny Kottmann is er weer veel belangrijk werk verricht. Bedankt daarvoor! Wedstrijdtafel Ook in het afgelopen seizoen werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Paul Ra- velli en Jan Wortel. Onze gastheren ontvangen elke zondag de aanvoerders van onze eigen teams en tegenstanders, trainers, elftalleiders en scheidsrechters. Namens onze aanvoerders en scheidsrechters willen wij Paul en Jan bedanken voor hun betrokkenheid met de teams en het uitvoeren van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons mooie sportpark "Goed Ge noeg" werden door de inzet van Hassan el Markouchi tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Op dit moment wordt er hard gewerkt aan de bouw van een parkeergarage voor ons nieuwe sportpark. Door de aanleg van deze parkeergarage zijn er bij de start van het seizoen twee grasvelden verdwenen en is er een geheel nieuw kunstgrasveld bijgekomen. De zondag teams hebben om toerbeurt hun wedstrijden op dit nieuwe kunstgrasveld gespeeld. Voordeel van de komst van dit nieuwe veld was dat er ook doordeweeks meer ruimte was voor alle senioren teams om te trainen. Teams Zondag 3 De zondag 3 heeft in de reserve eerste klasse een teleurstellend seizoen achter de rug. Tot aan de winterstop werden er slechts drie punten behaald. Uiteindelijk heeft het team in de tweede helft van het seizoen nog volop gestreden om op de tiende plaats uit te komen zodat het spelen van nacompetitie voor degradatie zou worden voorkomen. Met een elfde plaats in de eindklas sering - en met drie punten minder dan de nummer tien - werd het spelen van nacompetitie een feit. In de nacompetitie is het team uitgeschakeld door de zondag 2 van SDZ en daardoor gede gradeerd naar de reserve tweede klasse. Het team valt nu uit elkaar en daarom zal de huidige zondag 4 in het nieuwe seizoen als zondag 3 gaan spelen. Enkele al wat 'oudere spelers' van het huidige derde zullen in de gewijzigde zondag 3 blijven spelen. Andere jongere spelers gaan voetballen in de zondag 4, dat een nieuw team zal worden bestaande uit veel eerste- en twee dejaars senioren. Zondag 4 - een bijdrage van aanvoerder Thijs Blok De zondag 4 is dit jaar in de reserve derde klasse derde geworden. Na een traditioneel stroeve start vond het team al snel de weg omhoog en na de winterstop werd nog slechts één keer ver loren. In de nacompetitie speelt het team de finale. Volgend seizoen zal het team als zondag 3 uitkomen in de reserve tweede klasse onder de deskundige begeleiding van trainer Kees Bregman. Zondag 5 De zondag 5 is in de reserve vierde klasse op de achtste plaats geëindigd. Helaas hebben zich in de loop van het seizoen twee teams uit de competitie teruggetrokken waardoor er uiteindelijk 7

Jaarverslagen | 2017 | | pagina 9