Met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid durft ondergetekende te stellen dat de Zaterdag 1 het beste vriendenteam van Nederland is, zoals ook in de krant heeft gestaan. Volgend seizoen dus naar Hoofdklasse, wie had dat gedacht?! Met Thierry van der Kooye, Dan ny Goedkoop, Jessey de Jong, Jelle de Lange, Daan Sutorius en Mitchel Faerber als versterkin gen, allen met een AFC-verleden, hebben wij veel vertrouwen in handhaving in de Hoofdklasse. De TOP Amateurs Commissie wenst trainer Benno Nihom, elftalleider Tim de Groot en de rest van de staf heel veel succes! HULDE! 6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 11 Een bijdrage van Patrick Reddering. Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Diederick de Mos. De begeleiding van de zondag 3, 5 en 10 was in handen van Patrick Reddering. Max Flam was verantwoordelijk voor de zondag 6, 9 en 11. En Diederick de Mos hield zich bezig met de zondag 4, 7 en 8. De B-commissie zal het nieuwe seizoen in dezelfde samenstelling doorgaan. Zoals het er nu naar uitziet zal er komend seizoen één seniorenteam minder zijn bij de zondag senioren. Op de zondag is er in tegenstelling tot de zaterdag dus nog ruimte voor uitbreiding met nieuwe teams. Trainers Dit seizoen was René de Haan voor het tweede achtereenvolgende seizoen de trainer/coach van de zondag 3. Hij werd daarbij aanvankelijk geassisteerd door elftalleider Cocky van Duij- venbode en in de loop van het seizoen door Darko Nieuwenhuys. René de Haan stopt aan het einde van dit seizoen als trainer van de zondag 3. Het team houdt op te bestaan en de huidige zondag 4 zal het komende seizoen hun plaats als zondag 3 overnemen. Kees Bregman keerde dit seizoen weer terug als trainer van de zondag 4. In seizoen 2014/2015 was hij ook al trainer van het vierde. Dit seizoen had hij een compleet ander team waarmee hij de finale in de nacompetitie heeft gehaald voor promotie naar de reserve tweede klasse. Op het moment van schrijven van dit verslag moet de finale nog worden gespeeld en is het dus nog niet duidelijk of de promotie is gelukt. Kees zal volgend seizoen de trainer van hetzelfde team blijven dat dan als zondag 3 in de competitie zal uitkomen. De overige seniorenteams werden net als in de afgelopen jaren op woensdagavond door Kees Bregman getraind. Als B-commissie bedanken wij René, Cocky, Darko en Kees voor hun enthousiasme en inzet in het afgelopen seizoen. Scheidsrechters Dankzij de wekelijkse inzet van onze eigen clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Hans Dekkers, Zahava Eliasi, Pim Golta, Robin Jalving, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Ka- rel Kuijvenhoven, Wim Ringe en Erick van de Wouw was het mogelijk praktisch alle thuiswed strijden van onze zondag teams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Ook konden wij op de medewerking van onze eigen scheidsrechters rekenen bij het 'Gelukkig Nieuwjaar toernooi' in de Emergohal. Uiteraard willen wij, mede namens de spelers, alle scheidsrechters bedanken voor hun enorme inzet. Als club kunnen we nieuwe scheidsrechters voor het fluiten van jeugd- en/of seniorenwedstrij den natuurlijk altijd goed gebruiken. Als u interesse heeft om scheidsrechter bij AFC te worden dan kunt u contact opnemen met Frans Jüch, de voorzitter van onze scheidsrechterscommissie. Bestuur In het bestuur heeft Lou Hekster voor het zevende seizoen het seniorenvoetbal in zijn portefeuil le. Samen met hem en de leden van de elftalcommissie C werd veel tot stand gebracht. Vooral de afgelopen weken hebben we weer intensief samengewerkt ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. Wij bedanken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. 6

Jaarverslagen | 2017 | | pagina 8