2. DE ALGEMENE - EN BUITENGEWONE ALGEMENE LEDENVERGADERING De jaarlijkse Algemene Leden Vergadering vond plaats op donderdag 30 juni 2016. Op deze vergadering, die traditiegetrouw plaatsvond in de achterzaal van ons clubhuis op Sportpark Goed Genoeg, tekenden 75 werkende leden de presentielijst. De notulen van deze vergadering werden verzorgd door 2e secretaris Ernst-Pieter Knüpfer en werden gepubliceerd in "De A.F.C.- Schakel" nummer 1, seizoen 2016 -2017, 95ste jaargang van 24 augustus 2016. Op 14 juli 2016 vond een Buitengewone Algemene Leden Vergadering plaats met als thema het nieuwe sportpark. Tijdens deze Vergadering werd door de stadsarchitect van de Gemeente Am sterdam, Martijn de Wit, een fraaie presentatie over de stand van zaken en wat er verder staat te gebeuren verzorgd. De notulen van deze Vergadering werden eveneens door de 2e secretaris notulen verzorgd en werden gepubliceerd in "De A.F.C.-Schakel" nummer 4, seizoen 2016 - 2017, 95ste jaargang van 7 december 2016. 3. HET BESTUUR EN DE INTERNE ORGANISATIE Het bestuur was voor het seizoen 2016 - 2017 als volgt samengesteld: Ad Westerhof (65): 18e seizoen in het bestuur; 3e seizoen als voorzitter. Ruud Mantel (62): 8e seizoen in het bestuur; 1e seizoen als 1e secretaris. Nicolaas van Ommeren (51): 8e seizoen in het bestuur; 4e seizoen als penningmeester. Ronald Koster (51): 16e seizoen in het bestuur en 1e seizoen als vicevoorzitter/bestuurslid commer ciële zaken. Ernst-Pieter Knüpfer (55): 3e seizoen als 2e secretaris. Peter Dekkers (62): 3e seizoen als commissaris jeugdvoetbal. Lou Hekster (58): 7e seizoen als commissaris seniorenvoetbal. Bobby Gehring (37): 3e seizoen als commissaris media. Bob Duis (49): 8e seizoen in het bestuur; 1e seizoen als commissaris TOP-amateurs. Remco Post (53): 1e seizoen als commissaris materiaal. Het bestuur kwam 17 keer officieel in vergadering bijeen. In deze bestuursvergaderingen kwam, naast de reguliere bestuursaangelegenheden, een aantal onderwerpen veelvuldig aan bod. Te denken valt onder andere aan het nieuwe sportpark, de licentie-eisen van de KNVB aangaande de Tweede Divisie en de perikelen aangaande de kunstgrasvelden ingestrooid met rubbergranu laat. Uiteraard was er het nodige dagelijkse onderlinge overleg en kwamen de diverse commis sies veelal onder leiding van een bestuurslid veelvuldig bijeen. Een extra woord van waardering verdient de onuitputtelijke inzet van onze voorzitter en pen ningmeester, die nagenoeg wekelijks urenlang in overleg zijn met de Gemeente Zuidas over de voortgang van het nieuwe sportpark. En daarnaast samen met Bob Duis ook nog eens met Paul de Ruiter, van het gelijknamige architectenbureau en zijn medewerker Barthold Thijssen inzake het nieuwe clubhuis en de indeling en meubilering ervan. Uiteraard kan het bestuur de vele werkzaamheden en activiteiten niet ontplooien zonder de steun die zij ontvangt vanuit de commissies en van onze interne organisatie, waar Henny Kott- mann, Rinus van Leijenhorst en Daryl Gerritsen veel werk verzetten. Veel gebeurt tegenwoordig op commerciële basis, al blijft het aantal vrijwilligers nog altijd groot. Zonder hun inzet zou het onmogelijk zijn de club draaiende te houden. Vanaf deze plaats wil ik hen allen namens de club bedanken. De AFC-vriendelijke bedrijven en bordsponsoren zijn voor AFC van onschatbare waarde en ma ken het mogelijk dat wij in alle geledingen op zo'n hoog niveau kunnen blijven acteren. De com missie commerciële zaken draait op volle toeren en doet er alles aan om nieuwe bronnen aan te boren voor onze club. Belangrijke ondersteuning wordt daarbij verleend door Mariëtte Niënhaus, die op professionele wijze uitvoering geeft aan de activiteiten van deze commissie. 2

Jaarverslagen | 2017 | | pagina 4